2737
2739

یه کار که بتونه تو خونه باشه 

کمرش مشکل پیدا کرده دیگه نمیتونه بره سر کار.. میخوام کمک اش کنم

براش چیزی بفروشم تو فضای مجازی 

به نظرتون چه کاری سود خوب داره به علاوه فروش خوب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به حلال حرامش هم دقت کنید بعضی کارا برکت نداره.خدا کمکتون کنه

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2731
به حلال حرامش هم دقت کنید بعضی کارا برکت نداره.خدا کمکتون کنه

ما نون حلال درآوردیم همیشه.. ما دنبال رزق هستیم نه کلاه برداری.. واسه کسی که الان تو همچین شرایطی هست این حرفا کمک نمیکنه 

2738
ما نون حلال درآوردیم همیشه.. ما دنبال رزق هستیم نه کلاه برداری.. واسه کسی که الان تو همچین شرایطی هس ...

فکر میکنم ایشون نه تنها حرف بدی نزد، بلکه حرف خوبی هم زد، بنظرم منظورش کلاهبرداری نبود، لوازم و وسایلی بود که ممکنه خرید و فروشش حلال نباشه

بنظرتون کسی که از شهید گمنام دفاع و یا از کشتار زن و بچه تو غزه اظهار ناراحتی میکنه باید تعلیق شه؟
فکر میکنم ایشون نه تنها حرف بدی نزد، بلکه حرف خوبی هم زد، بنظرم منظورش کلاهبرداری نبود، لوازم و وسای ...

شرایط ما آنقدر وحشتناک هستش که آب داره میشه همسرم.. 

کسی که حروم خوره هزار تا کار ریخته همه جا

چرادرک نمیکنم این حرفهارواینقدرشرف دارن دنبال کارن 

چقدر جو سایت تهاجمی شده!

یادآوری کرده نگفته این کارو میکنید که 

خیلی قشنگ میتونید بگید حواسمون هست ممنون از یاداوریت😐

فلفل شورم/ریپلای فاقد تفکر و شعور رو جواب نمیدم❌️🤚قضاوتت نمیکنم راهکار میدم ولی اگر اشتباه کنی تذکر میدم/غیبت ببینم قضاوت ببینم توهین ببینم تهمت ببینم هم برخورد میکنم هم نی نی یار رو تگ میکنم.هر صفتی دوست دارید به من نسبت بدید واسم آبرو و حقوق دیگران مهم تره تا نظرات کوته فکر شما
2706