2733
2739
عنوان

دوستان یه داستان تلخ شنیدم

251 بازدید | 14 پست

دوستم تعریف می کرد 

یکی از فامیلاشون خانم یه دوست داشته همچی به دوستش می گفته می گفته که با شوهرم دعوا کردم اینجوریه وووووو

بعد ها به زور شوهرش طلاق می ده یه دخترم داشته می گه زنه می گفته اگه کسی دوست داری برو پیششش ولی طلاقم نده ولی مرده طلاقش میده بعد چند مدت می بینه با دوست صمینیش که همچی بهش می گفته ازدواج کرده سر دختره هم نامادری میاد 

کلا دیگه نمیشه به کسی اعتماد کرد

اونی که زیاد بهت نزدیکه همیشه ازش بترس 

تجربه خیلیامونه🙂اونی ک بیشتر از همه چیز خبر داره و نزدیکمونه آخرش ضرر میزنه بهمون 

وگرنه اونی ک حس می‌کنیم دشمنمونه. از کجا می‌دونه چی تو زندگیمون میگذره؟؟

امان از کسی ک هعی دورت میگرده و میچسبه بهت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سنم که کم بود با یکی آشنا شدم اولین رابطه بود 

به دوستم که همسن پسره بود گفتم امتحانش کمه و صلاحیتش رو تایید کنه 

هیچی بعدا فهمیدم پسره رفته خواستگاری دوستم😐

فلفل شورم/ریپلای فاقد تفکر و شعور رو جواب نمیدم❌️🤚قضاوتت نمیکنم راهکار میدم ولی اگر اشتباه کنی تذکر میدم/غیبت ببینم قضاوت ببینم توهین ببینم تهمت ببینم هم برخورد میکنم هم نی نی یار رو تگ میکنم.هر صفتی دوست دارید به من نسبت بدید واسم آبرو و حقوق دیگران مهم تره تا نظرات کوته فکر شما
اونی که زیاد بهت نزدیکه همیشه ازش بترس  تجربه خیلیامونه🙂اونی ک بیشتر از همه چیز خبر داره و نز ...

می گه الان اومده تو خانوادمون خجالتم نمی کشه که این کار با دوستش کرده 

یه بچه هم بی مادر و یتیم کرد یه زندگی از هم پاشید 

2740
این تازه خوبه ازدواج نکرده بودی ولی یکی زندگی طرف بهم بریزه خیلی بده

اره قبول دارم ولی خب متاسفاته تعداد دخترای هول زیاد شدن💔

فلفل شورم/ریپلای فاقد تفکر و شعور رو جواب نمیدم❌️🤚قضاوتت نمیکنم راهکار میدم ولی اگر اشتباه کنی تذکر میدم/غیبت ببینم قضاوت ببینم توهین ببینم تهمت ببینم هم برخورد میکنم هم نی نی یار رو تگ میکنم.هر صفتی دوست دارید به من نسبت بدید واسم آبرو و حقوق دیگران مهم تره تا نظرات کوته فکر شما
از این داستانا زیاده همه جا تعجب نکردم😐 متاسفم براشون واقعا کاش به همجنس خودشون رحم کنن حداقل به ر ...

من نشنیده بودم شنیدم حالم بد شد 

غریبه اینکار کن بازم آدم انقدر ناراحت نمیشه ولی دوست صمیمیت با شوهرت بهت خیانت کنه دیگه زیادی

اره دیگه نمیشه ب کسی اعتماد مرد جاری منم پیشه ی همسایه مادر شوهرم ک بیوه بود  از شوهرش تعریف میکرد ک هر شب ازم.. ر ا ب ط ه میخاد دیگه نمیدونم چی شد جاریم با شوهرش سر چی دعواشون شد قهر کرد رفت خونه باباش دیگه بر نگشت بد ۶ماه ک جاریم قهر کرده بود ما فهمیدیم برادر شوهرم با اون همسایه مادر شوهرم ر ا ب ط ه داره.... الان ۴ ساله رفته دیگه کارای اخر طلاقشون انجام میدن

2706