2733
2739

پیروتاپیک دیشبم.. از همه خواهرای گلم ک کمک کردن و نظر دادن تشکر می کنم.. صبح همسرم ساعت ۹ صبح گفت بمناسبت روز پدر بریم پدر و مادرت هم ببریم و بریم قم زیارت حضرت معصومه و ناهارم بخوریم و یک هدیه هم برای پدرت بخرم ک از بازار جلو حرم ی پیراهن برای پدرم خرید.. حس کردم چون دیشب ی کم دلخور شدیم از هم این پیشنهاد رو داده یا منظور دیگه ای داشت و خواست یادآوری کنه که فردای عقدمون رفتیم قم و زیارت و قرار گذاشتیم باهم.. خلاصه رفتیم و برگشتیم ک خواهرم نیومد و موند خونه و به تیکه گفت شوهرت ک کلا با من و زن داداشامون کلا سلام و والسلامه و عین چوب خشکه با ما ولی من چیزی به خواهرم نگفتم چون بارها ب همسرم گفتم اینا ازت ناراحتند ولی میگه من احترامشون رو دارم ولی بجز سلام و احوالپرسی آخه حرفی باهاشون ندارم.. خلاصه مادرم گفت شب بریم خونه ما برای شام و برگشتنی رفتیم شام خونه مادرم اینا و بعد از شام داداشام هم اومدن برای روز پدر ک خواهرم و زن داداشام نظرشون این بود ک دوباره با همسرم حرف بزنم و راجب بحث حجابم قانعش کنم..مادرم گفت من دخالت نمیکنم و ب پدرم هم ک کلا نگفتم.. چون پدرم اوایل بشدت مخالف ازدواج ما بود ب علت شغل همسرم و میگفت شغلش رو دوست ندارم ولی الان اونقدر باهم خوب هستند ک حتی از برادرهام بیشتر احترامش رو داره.. بعد از شام برگشتیم خونه بهش گفتم ک من سنم کم بوده موقع ازدواج و قولی دادم حالا تو اگه عاشقمی کوتاه بیا.. اینم بگم تو خانواده و فک و فامیل ما چادری خیلی کمه.. مادرمم حتی چادری نیست..ولی سمت اونا بیشتر برعکس ماهستند ومادرش و خواهراش ک چادری اند .. بعدم گفتم ک یادته تو خواستگاری توگفتی چهارده سکه مهریه و ی زیارت کربلا و خانواده من مخالفت کردن ولی من پافشاری کردم تا اوکی شد و البته ب من گفت اگه چهارده سکه مهریه رو قبول کنم قول میده ب محض فروش خونه کوچیکش و خرید خونه بزرگ سه دانگ خونه رو بنامم کنه ک البته موقع خرید خونه بزرگتر باردار بودم و نشد برم محضر ولی بعدا ب اصرار خودش تمام خونه رو بدون اینکه کسی بفهمه زد بنام من و گفت اگه خدایی نکرده و زبونم لال با توجه ب شغلش اتفاقی براش بیوفته دوست داره تمام خونه مال من و پسرمون باشه.. خلاصه اینکه منم بهش گفتم ب عقیده من احترام بزار و تو ذوقم نزن.. اونم بازم حرفی نمیزد.. کلا اهل جار و جنجال و دعوا کردن نیست.. ولی تهش گفت تا آخر  هفته بعد جواب قطعی میده ک نظرش راجب تغییر تو حجابم چیه؟ حالا موندم چی میخاد بهم بگه؟ هرچی اصرار کردم هم چیزی نگفت؟ نمی دونم ناراحت شد یا نه؟ ولی اگه بگه مخالفه نمیدونم چ عکس العملی باید داشته باشم؟ دعا کنید برام ک ختم بخیر بشه این قائله..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وقتی همسرت اینقدر محترم و فهمیده هست چرا میخوای خلاف میلش رفتار کنی 

شاید یه خاطر احترام به تو بپذیره ولی مطمئن باش علاقش نسبت بهت کم میشه و کم کم پایه های زندگیت شل میشه چون تو را اینجور که الان هستی دوست داره 

وقتی همسرت اینقدر محترم و فهمیده هست چرا میخوای خلاف میلش رفتار کنی  شاید یه خاطر احترام به تو ...

همین منو داره میترسونه.. میخام هم علاقه اش کم نشه و دوستم داشته باشه .. هم ی کم کوتاه بیاد..

2740

نطار حرفهای خواهر یا زن داداش باعث بشه اختلاف بینتون  بوجود بیاد 

قطعا اگه شما به مشکل بر بخورید اونا خودشون را کنار میکشن و میگن حالا ما یه چیزی گفتیم تو چرا عملی کردی 

و اینجوری فقط روابط شما دو نفر بد میشه در صورتی که عاملین های این اتفاق خوش و خرم دارن برا خودشون زندگی میکنن 

نزار حسادت اطرافیا به زندگیت ارامشت را ازت بگیره

نطار حرفهای خواهر یا زن داداش باعث بشه اختلاف بینتون  بوجود بیاد  قطعا اگه شما به مشکل بر ...

تو بعضی مسافرت های خانوادگی چادر برداشتم ک چیزی نگفت ولی حس کردم قلبا راضی نیست وتوخودش میریزه.. اهل جار و جنجال نیست کلا.. چون خودش اهل نماز و روزه و رعایت نامحرم و دعا و ایناست بهم اوایل توبحث سهل انگاری تو نماز تذکر دوستانه و محبت آمیز میداد ولی خب من دست و پاشکسته میخوندم و میخونم که دیگه بیخیال شد و تذکر نمیده و گفتم شاید برای چادرم تو عمل انجام شده قرار بگیره و بعد ی مدت کوتاه بیاد ک فعلانتیجه ای نگرفتیم..

همین منو داره میترسونه.. میخام هم علاقه اش کم نشه و دوستم داشته باشه .. هم ی کم کوتاه بیاد..

چرا کوتاه بیاد ؟ 

از این زاویه نگاه کن که یه فرشته نصیبت شده که میخواد راه درست ، راه خدا را بهت نشان بده اینجور نگاه کن که تو به واسطه وجود شوهرت نظر شده خدا هستی چرا میخوای از راهی که خدا واسه تو انتخاب کرده منحرف بشی 

نطار حرفهای خواهر یا زن داداش باعث بشه اختلاف بینتون  بوجود بیاد  قطعا اگه شما به مشکل بر ...

نمی دونم‌ والا.. حرف شما هم بسیار متین و قابل تامل هست.. ممنونم عزیزم

چت بوده مگه حالا 

مگه چیه چادر پوشیدی نپوشی میخوای کجا رو بگیری 

راه دیگه ای برای گند خوردن تو علاقه همسرت پیدا نکردی ؟ 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
2706