2752
2734
عنوان

آیا حس من راجع به شوهرم اشتباهه؟

181 بازدید | 7 پست

خانوما ۶ماهی هستش که مادرشوهرم با من لج افتاده و با من بدرفتاری می‌کنه ، مثلا وقتی پشت تلفن باهام صحبت می‌کنه خیلی با لحن بدی صحبت می‌کنه و که منم تو این مدت دیدم اینطوری می‌کنه دیگه بعد از چند بار تماس گرفتن، بهش زنگ نزدم ، جلوی شوهرم پشت سر من صحبت می‌کنه که نرمین چرا بهم زنگ نمیزنه و کلی توهین دیگه (با دست پس میزنه و با پا پیش می‌کشه)که با گوشای خودم شنیدم و شوهرم سکوت کرد و چیزی بهش نگفت 

حالا شوهر من این وضعیتو میبینه و نمیدونم اصلا براش مهم هست یا نه ، بعد شوهرم تنهایی میره خونشون و صد البته مطمئنم مادرش پشت سرم صحبت می‌کنه (البته شوهرم حق داره به پدر و مادرش سر بزنه) یا زنگ میزنه چه قدر خوش و خرم باهم صحبت میکنن درحالی که اگه همون لحظه گوشیو بده به من و من با مادرش صحبت کنم با عرض شرمندگی مادرش مثل غیر انسان باهام صحبت می‌کنه 

به نظرتون اینجا شوهرم مقصر هست؟ نباید به مادرش بفهمونه که حال خوب من و احترام به من بستگی به حال خوب و احترام به خانومم هم داره؟ اگه منو دوست دارین باید برای زنم هم ارزش قائل بشید؟چون اون رسما پسرشون داره و ارزنی برای من ارزش قائل نیست. من توقع بیجایی از همسرم دارم و باید طرز فکرمو عوض کنم؟

همه چی درست میشه

قبلا مشاور رفتم و گفت هیچ وقت شوهرتو بین خودت و مادرش قرار نده که اون مادرشو انتخاب می‌کنه و قلب تو می‌شکنه ، خودت جواب مادرشوهر تو بده ولی واقعا مادرشوهرم خیلی خیلی ببخشید خودشو به بی حیایی میزنه و بدترین توهینارو می‌کنه تا حرسش بخوابه ولی من اونجوری تربیت نشدم و از پسش بر نمیام و واقعیتش اینه که ازش میترسم

همه چی درست میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

احترام دو طرفه هست

شما انتخاب پسرشون هستید حتی اگر قلبا دوستتون هم نداشته باشن حداقل باید در ظاهر احترام بزارن

اگر شما همیشه رفتار و گفتار خوبی باهاشون داشتید و اونا درکی از خوبی ندارن بنظرم کمی فاصلتون بیشتر کنید

توقع ادب و شعور هم ازشون نداشته باشید ،همینطور که هستن بپذیرشون تا خودت ناراحت نشی

احترام دو طرفه هست شما انتخاب پسرشون هستید حتی اگر قلبا دوستتون هم نداشته باشن حداقل باید در ظاهر ا ...

من محبت قلبیشونو نمی‌خوام اصلا ، اما نمیدونی چه قدر تو این مدت مادرشوهرم با من بدرفتاری کرده ، من واقعا بدی در حقش نکرده بودم و نمیدونم یهو چش شد ، من الان نزدیک ۳ ماهه خونش نمیرم 

شوهرم که می‌ره خونشون یا با تلفن باهاش خوش و بش می‌کنه من به هم میریزم 

همه چی درست میشه
من محبت قلبیشونو نمی‌خوام اصلا ، اما نمیدونی چه قدر تو این مدت مادرشوهرم با من بدرفتاری کرده ، من وا ...

به خودت زمان بده روی خودت کار کن باید با شرایط کنار بیای وگرنه خودت بیشتر از این اذیت میشی