2737
2734

اگه بلدین می گین چند تا از دندونام خرابه.قراره به دندون پزشک نشون بدم ولی تا اون موقع دلم طاقت نمیاره

درخواست دوستی ممنوع🙏🙏 خدایا شکر واسه چیزایی که دادی و قراره بدی بهم...///شکرت شکرت شکرت شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738
4 تا دندون که خیلی بدتره بنظرم عصب کشی میکنه دوتاش پر سطحی حس میکنم لبه هاش شکسته یکم . دندونتون جرم ...

جرم داره اره نوبت جرم گیری دارم. حقیقتا شنیدم دندومام از ریشه داره خراب میشه ولی به دکتر نشون ندادم.اره یه کوچولو هم شکسته دو تا از دندونام. ممنون. 

درخواست دوستی ممنوع🙏🙏 خدایا شکر واسه چیزایی که دادی و قراره بدی بهم...///شکرت شکرت شکرت شکرت
جرم داره اره نوبت جرم گیری دارم. حقیقتا شنیدم دندومام از ریشه داره خراب میشه ولی به دکتر نشون ندادم. ...

ناموصن جرم داره 😂😂از رو عکس دندونتون گفتم . اخه خیلی دوس دارم دندون قبول شم . 

💞

نه درد ندارم. فقط یکی از دندونای پایین یه کم شکستگی داره و سیاه شده. می خوام اونو درست کنم یکی بهم گفت اکثرار از ریشه خراب شده دندونات. هنوز ب۶ دکتر نشون ندادم. ولی اعصابم خورده که دو بار شیردهی و بارداری دندونامو به این روز انداخته

ناموصن جرم داره 😂😂از رو عکس دندونتون گفتم . اخه خیلی دوس دارم دندون قبول شم . 

ناموصا هر روز مسواکو می زنم ولی بزاق دهان و جنس دندونام یه جوریه که جرم می بنده. نمی دونم چی کار کنم جرم نبنده. این مشکل خونوادگیمونه

دندونای زیادی پوسیده است اما هیچ کدومش به عصب نرسیده که عصب کشی بخواد فقط دندونای پایین سمت راست نزد ...

یعنی به نظر تو از ریشه خراب نشده؟

ناموصا هر روز مسواکو می زنم ولی بزاق دهان و جنس دندونام یه جوریه که جرم می بنده. نمی دونم چی کار کنم ...

دهانشویه استفاده کنین . روزی 3 بار مسواک . خیلی جرم رو کم میکنه . جرم سیاهه؟ 

💞
2706