2733
2734

دوتا بچه کوچیک دارم اتوبوس بهتره یا قطار یا هواپیما

کاروان به صرفه تره یا عادی 

درباره مکان اسکانتون هم اگه تجربه ای دارید میشه بگین

چه جوری بفهمم کاروان معتبره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۲ ساله اربعین پیاده روی میرم آخ نگم چقدر خوش میگذره خیلی سخته ولی خیلی خوش میگذره

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
2728

کاروانای حج و زیارت همه معتبرن

برای سفر با بچه فقط هواپیما.  با اتوبوس راه طولانیه بخصوص قسمت عراق که اتوبوساشم مال عهد بوقه. خودتو بچه هات داغون میشین.  با قطار هم باز سمت عراق قطار نداره باید سوار همون لکنته هایی که بهش میگن اتوبوس بشی وسط راهم یه ساچمه پلویی میدنت میگن عدس پلوئه بچه هات اذیت میشن.  

با بچه اگر میتونی هوایی برو خیلی خوبه.  برای هتل هم دیگه بستگی به بودجه ی شما داره که کاروان چه هتلی براتون بگیره.  ولی عراق همه هتلاش در یک حده فقط از نظر دوری و نزدیکی به حرم باهم فرق دارن

الان برو اربعین هزارتا مریضی و ویروسه با هواپیما برو

ملورین بابا❤️ دخترم چشمای معصوم تو رو نمیزارم کسی از من بگیره تو دلیل این نفس کشیدنی تو نباشی دل من هی میگیره توی این شبای بی ستارگی تو برام ستاره ای خوب میدونی کاری کردی که بخندم با نگات تو برام بخند تا هرجا میتونی تو برام معنی زنده بودنی تو رو تا ابد تو قلبم میزارم تو دلیل این نفس کشیدنی عشق من تویی که با هر نفست انگاری صاحب خوشبختی منم دخترم با تو قشنگه زندگی وقتی باشی دل به دریا میزنم❤️

تبلیغ منفی نکن.  اربعین مشکلی نداره.  اینهمه آدم هرسال میرن ده درصدشونم مریض نمیشه.  تو شهر ما تقریبا همه میرن وقتی برمیگردن پس باید همه مریض باشن ولی نیستن.  تک و توک شاید سرماخوردگی داشته باشن.  

ولی با بچه سخته اونم برا کسی که اولین بارشه. 

تبلیغ منفی نکن.  اربعین مشکلی نداره.  اینهمه آدم هرسال میرن ده درصدشونم مریض نمیشه.   ...

هرجور راحتین دعوا نداره که

ملورین بابا❤️ دخترم چشمای معصوم تو رو نمیزارم کسی از من بگیره تو دلیل این نفس کشیدنی تو نباشی دل من هی میگیره توی این شبای بی ستارگی تو برام ستاره ای خوب میدونی کاری کردی که بخندم با نگات تو برام بخند تا هرجا میتونی تو برام معنی زنده بودنی تو رو تا ابد تو قلبم میزارم تو دلیل این نفس کشیدنی عشق من تویی که با هر نفست انگاری صاحب خوشبختی منم دخترم با تو قشنگه زندگی وقتی باشی دل به دریا میزنم❤️
2740

من اربعین میرم اصلا همچین چیزی نیست 

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
من اربعین میرم اصلا همچین چیزی نیست 

خب خدا رو شکر

تجربه ای دارین که تو ذهن نگهش دارم

من دوبار رفتم با دخترم با هواپیما رفتیم اومدیم تجربه خاصی نداریم تو دوران مجردی پیاده روی رفتم یکماه مریض بودم

منم یه بار ۴سالگی رفتم الان ۲۴ سالمه

سلام عزیزم. کی به سلامتی میخوای بری ؟

در حال تلاش واسه رسیدن به هدفم   اگه دوست داشتی میتونی یه صلوات واسه رسیدن به هدفم و برای سلامتی پدر و مادرم و خانوادم واسم بفرستی و خوشحالم کنی . ممنون   ❤️💙
2706