2737
2739

من‌منتظر نموندم خدا حقمو بگیره خودم رفتم حق خودمو گرفتم

ملورین بابا❤️ دخترم چشمای معصوم تو رو نمیزارم کسی از من بگیره تو دلیل این نفس کشیدنی تو نباشی دل من هی میگیره توی این شبای بی ستارگی تو برام ستاره ای خوب میدونی کاری کردی که بخندم با نگات تو برام بخند تا هرجا میتونی تو برام معنی زنده بودنی تو رو تا ابد تو قلبم میزارم تو دلیل این نفس کشیدنی عشق من تویی که با هر نفست انگاری صاحب خوشبختی منم دخترم با تو قشنگه زندگی وقتی باشی دل به دریا میزنم❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

ببخشید ولی واسه بدبختی کسی نمیتونم دعا کنم 

بااینکه خیلیا خودمو‌عذاب دادن ولی بازمدعامیکنم هدایت بشن

تازه از تعلیقی برگشتم😍.                                      اگه مخالف نظرمی،ریپ نزن مجبورت نکردم‌ک باهام بحث کنی😬        مغز من توالت نیس که بیایی توش ب...ر.ینی 🤧😂  منم جلو زبونمو نمیتونم نگهدارم هرچی لایقته بارت میکنم             ....     البته بعضی کاربرا اینقد شعوردارن که روشخصیتشون میشه کراش زد ولی ادم زبون نفهم هم زیاد هست 😶‍🌫️واینکه اگه ریپ زدی وجوابتو ندادم،بدون حتما ازت خوشم نیومددوست ندارم باهات صحبت کنم🤫🤙

منم واگذارشون کردم به خدا. حق شوهرمو بچه هامو دارن میخورن عین خیالشونم نیس. جالب اینجاس که اذان میگه به صف پای سجاده هستن ولی به حق و الناس اعتقاد ندارن

خدایا شکرت...از چه روزهایی گذر کردم و تو همیشه حواست به من بود❤️
2706