2733
2734
بفرما

سلام عزیزم 

من چند وقته هر دو سینم درد میکنن شبا سمت راست یاچپ تیر میکشه و وقتی بهش دست میزنم هم آزرده میشم اما ترشح ندارم رنگ پوست تغییر نکرده سر سینم سوزش و درد نداره توده هم احساس نمیکنم داخلش و همه چیز نرماله اما سابقه سرطان سینه داریم خانوادگی و مادرم هم به تازگی دوران شیمی درمانی رو پشت سر گذاشتن یکم میترسم نمیخوام هم تو این شرایط دوباره خانواده رو ناراحت کنم؟به نظرتون مشکل جدیه؟۲۶ سالم شده تازه و مجردم

ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

موقع پریودته یا هزذیکای پریود ممکنه این علایم باشه ولی به درک ر حال چون شما سابقه خانوادگی دارین بهتره زودتر به پزشک مراجعه کند و معاینه و بررسی بشه تا خیالتون راحت بشه برای ناراحتی اطرافیان اونم به این فکر کن خدایی نکرده شما چیزی نگی و بعداً مشکل دار بشه بیشتر ناراحت میشن با نهایت اگه دوست نزدیک یا آشنای نزدیک داری یا خواهر بهتره همراهت باشه که تنها نباشی ولی ناراحت نباش اما حتما برو دکتر خیالت راحت باشه امیدوارم مامانتم بهتر بشه 

2731
موقع پریودته یا هزذیکای پریود ممکنه این علایم باشه ولی به درک ر حال چون شما سابقه خانوادگی دارین بهت ...

ممنون عزیزم که وقتتو در اختیارم گذاشتی

متشکرم بابت راهنمایی هاتون🌷