2733
2734
عنوان

خییییییلللللی شوهرم چشم چرونه

603 بازدید | 26 پست

سلام خانوما. شوهرم خیلی چشم چرونه. حالم ازش بهم میخوره جایی میریم همه معذب میشن خیلی بد و تابلو به همه نگاه میکنه بهش تذکر میدم وحشی میشه به شدت بهم گیر میده که خودمو بپوشونم ولی خودش خیلی هرز میپره. حالم ازش بهم میخوره..... الان سر همین بد چشمی اش بحثمون شد. حالم از خودم و از این زندگی گوهی که این اشغال برام درست کرده بهم میخوره. برام دعا کنید

چهره قشنگی دارم و محجبه ام آنقدر از بد چشمی اش اذیت شدم جایی میرم خودم رو میپوشونم که خدای نکرده یک مرد مریض مثل شوهرم نگام نکنه که زنش اذیت شه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

من باشم هرطور ک دوس دارم میگردم

ی جایی خوندم ک وقتی شوهرت میگه مثلا موهاتو بپوشونه دقیقا تو خانوم‌های دیگه همون موهارو نگاه میکنه...

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
چرا فکر میکنی مشکل از تو حجابت که کسی نگاه کن مشکل از اونی که نگاه میکنه 

اون که نگاه میکنه مریضه..... ولی منم چون خیلی لطمه خوردم حال زنهایی که شوهرشون مثل شوهر اشغال منه رو بیشتر درک میکنم

شاید یک درصد مردها شبیه شوهرم باشن ولی واقعا خانوماشون اذیت میشن. کاش بمیرن این اشغالا

اسی عزیزم دیگه بهش تذکر نده و اصلا به رویش نیارمن تجربه خودمو در این مورد بهت میگم 

وقتی نامزد بودیم  همون اوایل فهمیدم چشم چرونه 

رفته بودیم مهمونی واقعا از رفتارش بدم اومد از نگاههاش که به همه میکرد 

منم یه روز بهش گفتم که فلان مرد توی فامیل که داریم چشم چرونه به همه نگاه بد می‌کنه زنها هم پشت سرش ازش بد میگن و خوششون نمیاد  

این حرفم کارساز شد دیگه تکرار نکرد تو هم اصلا به این موضوع فکر نکن خودتو پیر می کنی فقط 

واقعا که خیلی خیلی سخت و عذاب اوره شوهر چشم چرون. دعا کنید خدا بهتون شوهر چشم پاک رده اگه مجردین 

انشالله بحق این شب عزیز که بد دلم شکست بمیره راحت شم. یک دختردارم موقع دعوا خیلی اذیت میشه

2706