2733
2734

سلام عزیزان.پسرم اول دبستان هست.هر هفته مریضه.یک هفته تب و سرفه.یک موقع سرفه های شدید.یک هفته عفونت گوش.و....چکار باید بکنم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پارسال مگه پیش نبوده ؟!

احتمالا تو مدرسه بهداشت رعایت نمیشه به خودش آموزش بده دستش.رو بشوره کسی سرفه کرد پیشش نشینه

ماسک و الکل بذار توی کیفش

بهش شربت زینک پلاس بده

همه بچه مدرسه ایها همینن پسر منم دومه سر جمع دو ماهم نرفته سر کلاس

ببخشید ی سوال شما شیر خودتون دادین به فرزندتون

من نتونستم بدم زن داداشم همیشه کنایه میزنه میگه چون شیر تو نخورده سیستم ایمنی ضعیف داره 

2740
پارسال مگه پیش نبوده ؟! احتمالا تو مدرسه بهداشت رعایت نمیشه به خودش آموزش بده دستش.رو بشوره کسی سرف ...

بخدا از بس گفتم خودمم مریض شدم.ولی خب تازه پسر من خیلی نسبت به بقیه رعایت میکنه.ولی نمیدونم چرا هر زوز یه چیزیش هست.آبریزشش هم قط نمیشه ۳ماهه

من از داروی امام کاظمو عسل ناشتا خیلی نتیجه دیدم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
ببخشید ی سوال شما شیر خودتون دادین به فرزندتون من نتونستم بدم زن داداشم همیشه کنایه میزنه میگه چون ...

خواهش میکنم عزیزم.بله شیر خودمو خورد ۲ سال کامل.فکر نکنم.ربطی داشته باشه.تازه تو تغدیه اش هم خیلی دقت میکنم

ببخشید ی سوال شما شیر خودتون دادین به فرزندتون من نتونستم بدم زن داداشم همیشه کنایه میزنه میگه چون ...

نه عزیزم اصلا محلش نده

من بیست ماه شیر خودمو دادم و همینه

این بچه ها تو کرونا ایزوله بودن و بدنشون قوی نیست

از اون طرفم ویروسا وحشی شدن و هر روز جهش می کنن

زمان میبره تا آداپته بشن

دختر من که کلاس سومه اینم از شروع مدارس سه بار مریض شده هر بارم تب و لرز حالا از شنبع تب داره امروزم گوشش گفت درد میکنه انقدر خسته شدم

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم،یا مهدی ادرکنی❤️عضو گروه قرمز❤️وزن هدف۷۰
2706