2733
2734

سلام خانوما توروخدا راهنماییم کنید بعد دوسال مثبت شدم الان ۵هفته و ۳روزم دوروز علائمم قط شدن درد پریودی سینه تهوع هیچی ندارم قبلش داشتما امروز برم سونو چیزی معلوم میشه؟ضمنا شیاف هم از روز اول میذارم

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و من یک زنم یک مادر یک عاشق🧡

نگران نباش گلم دوباره میان اونم با شدت بیشتر اره برو ساک معلوم میشه و خیالتم راحت

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍

منم مثل خودت دقیقا 5هفته5روزمه دوساله جلوگیری نداشتم البته چون شوهرمم مشکل داره گفتم خیالم راحت باردار نمیشم الان دو روزه تمام علائمم رفت

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم مثل خودت دقیقا 5هفته5روزمه دوساله جلوگیری نداشتم البته چون شوهرمم مشکل داره گفتم خیالم راحت بارد ...

انشاالله ناامید نشیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

انشالله خیره نه چیزی معلوم نمیشه اگه بری استرس بیشتر میشه فقط یه ساک میبینن ک تو بارداری پوچ هم باز فقط ساک دیده میشه نری بهتره

خدایا فقط بهم آرامش و صبر زیاد بده چیزایی ک واقعا لازمشون دارم
منم نزدیک شش هفته هستم فقط یکم درد سینه مونده، بقیه رفع شده

من هیچی نمونده یبوست تکررادرار تهوع درد سینه همش رفته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگران نباش گلم دوباره میان اونم با شدت بیشتر اره برو ساک معلوم میشه و خیالتم راحت

میرما دلم طاقت نمیاره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

نگران نباش علایم بارداری می‌ره و بر میگرده من ماه هشتم دارم وارد میشم بعضی وقتا سینه هام دردناک و بزرگه بعضی وقتا نه 

خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی
میرما دلم طاقت نمیاره

نترس عزیزم یکم بیخیال باش خدای نکرده با این استرست اتفاقی پیش نیاد برات منم مثل شما بودم اما بارداری که به علاعم نیست گلم مهم اینه خدا بهت نی نی داده که مراقبش باشی 

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍
2706