2733
2734
عنوان

بابت اخلاق دخترم با مشاور صحبت کردم بیاد سایو جان شماهم بیا

| مشاهده متن کامل بحث + 79 بازدید | 24 پست
واقعا خیلی نگران شدم. به احتمال زیاد ناشی از همون دوران هست. منم شاغلم دخترم هرازگاه استرس داره
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
کاش سایو هم تاپیک رو ببینه چون دختر ایشون هم این مشکل رو داشت
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

البته من خودم حدس ناشی از اضطراب رو داشتم ..اما یه بازه زمانی در نظر گرفته بودم اگه خودم نتونستم از سرش بندازم به مشاور کودک مراجعه کنم
گریستن خوب نیست مگر بشود جوری گریست که چشم ها نفهمند
سارا جان میگفت نذارید تقویت بشه و عادت کنه حواسش رو پرت کنید
2731
عزیزم واقعا کار خوبی کردین مشورت کردین با مشاور به نظر منم بچه تو اون سن اصلا نمیتونه از جنبه جنسی به این چیزا نگاه کنه،اصلا درکی از این چیزها نداره! زیاد حساسش نکن،بیشتر باهاش وقت بگذرون نوازشش کن ببوسش،آرامش بده بهش عزیزم
پسر کوچیکمم کع معتاد درجه یک سینه است 2سال و نیمشه همش میگم میخوام منم بهش میگم سم داره امروز یه میک زد میگه مامان دیگه سمی نیست
وخدایی که نگه داشت دلم را از غم .......;وانگهی گفت کمی صبر و مدارا تا دم........🌼🌼
استارتر من تو همون تاپیکتم گفتم، اونایی که انگ همجنس گرایی به بچه زدن واقعا بدون کوچکترین اطلاعات و اگاهی بزرگترین استرسو به یه مادر وارد کردن، بچه 6.ساله اخه؟
آبجی من زندگیمه❤️❤️ یا اما رضا تو عهد نمیشکنی میدونم❤️❤️❤️❤️