2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اهواز،دزفول،آبادان هرسه قشنگن اما دزفول خوش آب و هواتره

پزشکی جان تو حسرت شدی واسم و تمام دلخوشی های زندگیمو ازم گرفتی💔تو آرزوی بچگیم بودی و من خودمو با تو و روپوش سفید و مطب و بیمارستان و دانشگاه پزشکی کللللی تصور کرده بودم،تو نیازم بودی،علاقم بودی،آینده ام بودی و پایه های ساختن زندگیم اما....
2728

آبادان وای هوس فلافل آبادان کردم یهوو🤤

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...

دزفول طبیعتش قشنگ‌تره اهواز و آبادان هم جاذبه‌های خودشو داره هر سه تاشو باید یه سر برید

در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا     سرها بریده بینی بی جرم و بی جنایت...
آبادان وای هوس فلافل آبادان کردم یهوو🤤

😁آبادان عشقه ولی خب بش نمیرسن حیفه مظلومه

خودم آبادانی ام

پزشکی جان تو حسرت شدی واسم و تمام دلخوشی های زندگیمو ازم گرفتی💔تو آرزوی بچگیم بودی و من خودمو با تو و روپوش سفید و مطب و بیمارستان و دانشگاه پزشکی کللللی تصور کرده بودم،تو نیازم بودی،علاقم بودی،آینده ام بودی و پایه های ساختن زندگیم اما....
2738

شوشتر و دزفول

برای کسی که میفهمد، هيچ توضيحی لازم نيست و برای کسی که نمی‌فهمد، هر توضيحی اضافه است آنان که ميفهمند عذاب ميکشند و آنان که نمیفهمند عذاب ميدهند!مهم نيست که چه مدرکی داريد، مهم اين است که چه درکی داريد!خدایا…راهی نمی‌بینم! آینده پنهان است…اما مهم نیست!همین كافی‌ست كه تو راه را می‌بینی و من تو را❤️
😁آبادان عشقه ولی خب بش نمیرسن حیفه مظلومه خودم آبادانی ام

ولی بازم با صفاست مردمش خیلی خونگرمن

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
ولی بازم با صفاست مردمش خیلی خونگرمن

آره آدمای خوب زیاد توش پیدا میشه،مهربونن و ضد غریبه نیستن مثل یه سری ازشهرها😁

2706