2733
2734
عنوان

من مشاور خوبی هستم. اگر سوال دارید برام بنویسید براتون وقت می گذارم.

| مشاهده متن کامل بحث + 3372 بازدید | 333 پست
درخواست بدم؟

درخواست دوستی؟ بده عزیزم. اگر توی تاپیک مساله ات رو مطرح کنی بهتره. بعد اگر یه بخشیش خیلی خصوصی هست اون بخش رو خصوصی بگی. چون اگر عمومی بگی شاید یه نفر دیگه هم مساله ی مشابه داشته باشه بتونه استفاده کنه. اگر خیلی خصوصی هست ولی کلا خصوصی بگو. سعی می کنم وقت بگذارم. فقط ممکنه یه کم طول بکشه تا جواب بدم. ولی حتما جواب می دم. 

آنچنان زی که بمیری برهی*** نه چنان زی که بمیری برهند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ممنونم از این کار قشنگتون 

من ا می هستن که همیشه درسخون بودم همیشه ممتاز و برتر بودم توی درمان ولی دو ساله که تداوم توی درس خوندن رو از دست دادم مثلا من مهر و آبان و آذر رو عالی توی درسام پیش رفتم ولی الان حدود یک ماه و نیم هست که دیگه صفر مطلق شده روند مطالعه ام و هیچ انگیزه ای ندارم چون خیلی کارهای انجام نشده دارم دیگه دوست ندارم درس بخونم ولی حالم خوبنیست و این حس عذاب وجدان داره دیوونه ام میکنه 

چیکار کنم دوباره برگردم به حال و هوای درس خوندن؟

2731
سلام سوال من اینکه چگونه ایجاد انگیزه کنیم  در زندگی خود

باید یه کم دقیق تر سوالت رو مطرح کنی. با سوال کلی به جایی نمی رسی. خیلی فرق می کنه من 20 ساله هستم و می خوام تحصیل کنم. یا 45 ساله هستم و می خوام میون یه عامله مسیولیت روزمره یه هوای تازه به زندگیم بدم. کجای زندگی هستی؟ چی می خواهی؟ سوال رو شخصی تر کن. بعد بپرس. جواب بهتری می تونم بدم. 

درخواست بدم؟

درخواست دوستی؟ بده عزیزم. اگر توی تاپیک مساله ات رو مطرح کنی بهتره. بعد اگر یه بخشیش خیلی خصوصی هست اون بخش رو خصوصی بگی. چون اگر عمومی بگی شاید یه نفر دیگه هم مساله ی مشابه داشته باشه بتونه استفاده کنه. اگر خیلی خصوصی هست ولی کلا خصوصی بگو. سعی می کنم وقت بگذارم. فقط ممکنه یه کم طول بکشه تا جواب بدم. ولی حتما جواب می دم. 

میشه در خواست بدم گلم 

اینجا بپرسیم

اگر توی تاپیک مساله ات رو مطرح کنی بهتره. بعد اگر یه بخشیش خیلی خصوصی هست اون بخش رو خصوصی بگی. چون اگر عمومی بگی شاید یه نفر دیگه هم مساله ی مشابه داشته باشه بتونه استفاده کنه. اگر خیلی خصوصی هست ولی کلا خصوصی بگو. سعی می کنم وقت بگذارم. فقط ممکنه یه کم طول بکشه تا جواب بدم. ولی حتما جواب می دم. 

من افسردگی دارم بنظرت باورزش حالم خوب میشه؟

این مساله که ورزش توی بهبود افسردگی کمک می کنه که طبق تحقیقات ثابت شده است. ولی خیلی از افراد با وضعیت افسردگی قادر به شروع ورزش کردن نیستند. مگر کسانی که از قبل این عادت رو در خودشون ایجاد کردند. اگر شما در حالتی هستی که بتونی یه روتین ورزشی برای خودت ایجاد کنی حتما این کارو بکن. شک نکن که تاثیرش از بسیاری از داروها بیشتره. شما هورمون هایی توی بدنت با ورزش ترشح می شه که کاملا مثل دارو برات عمل می کنه. ولی در وضعیت روحی ای هستی که بتونی ورزش رو شروع کنی؟

2706