2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

هیچی نیست یه شربت ملین بگیر هروقت شکمت سفت شد دوقاشق بخور 

مال من در حد وحشتناک درد میگیره با گرما تسکین پیدا میکنه اگرم بیرون زده عب نداره فقط سعی کن شکمتو نذاری سفت بشه همین 

ترس نداره که

2728
2740
اره توچی

اره دقیقا منم.   اما مال من یکی دورز اول ک فهمیدم اینجوری شده درد داشتم. بعدش ک سعی کردم چیزای روان کننده بخورم و شیاف گلیسیرین استفاده کردم بهتر شده. الان فقط درد ندارم ولی غنچه مونده …

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من نمیخوام عمل کنم😭

عزیزم 

اولا یه مدت مسهل طبیعی آب هلو آلو خاکشیر کیوی انجیر خشک و ..بخور تا مشکلت برطرف بشه 

پماد آنتی هموروئید هم میتونی استفاده کنین 

اگر رفع نشد لیزر میکنی 

نصف روز سرپایی جراحیش یه عمر راحتی 

نترس که اصلا درد و ..نداره زود خوب میشی

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
اره دقیقا منم.   اما مال من یکی دورز اول ک فهمیدم اینجوری شده درد داشتم. بعدش ک سعی کردم چیزای ...

منم همینطور درد ندارم ولی هر وقت که بهش دست میزنم گریم میگیره میگم نکنه به عمل کردن بکشه😢😢

2706