2733
2739
عنوان

سونوی واژینال...

65 بازدید | 14 پست
سلام من 13هفته و 4روزمه سونوی غربالگری دادم همه چیزش خوب بود فقط گفت جفتت پایینه که هفته های بالا با استراحت درست میشه.. طول سرویکسمم 34م م بود اما چون بچه اولم تو هفته 36 به دنیا اومد یعنی کیسه آبم پاره شد دکترم برادو هفته دیگه برام سونوی واژینال نوشته گفت شاید تشخیص بدم که سر کلاژ کنی.. ازوقتی اومدم خونه دارم میمیرم از استرس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سونوی واژینال نمیدونم به چی بستگی داره . ماله من درد داشت. واسه بعضیا درد زیاد نداره. سرکلاژ ترس نداره. موقع عمل بیهوشی. بعدش بستگیدبه دکترت داره. من موقعی که سرکلاژ کردم اصلا درد نداشتم و هیچ مشکلی نداشتم. یکی که با من عمل شده بود و دکترش یکی دیگه بود تا صبح درد کشید و ناله کرد. سرکلاژ بشی خیالت راحت میشه عزیزم
قراره دوباره این راه و برم🍀 اما ایندفعه با مدیریت صحیح💪
2740
پس حتما با بیهوشی موضعی میشه دیگه. من که با بیهوشی کامل راحت تر بودم. واسه بیهوشی موضعی ، امپولی که رو کمرم زدن درددددد داشت
قراره دوباره این راه و برم🍀 اما ایندفعه با مدیریت صحیح💪