2733
2734

@نی_نی_یار_پنج    

(کاربر مَرد)    پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                                   ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ                                                                                                            
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@نی_نی_یار_پنج    

سلام

🔵🔵 فرم تماس با ما خرابه 🔴🔴 برای برگشت کاربری ⬅️ ایمیل بزنین و تلگرام پیام بدین 🔴🔴🔴

🟥 ایمیل:

info@ninisite.com

🟦 شماره ی تلگرامشون:

09191027600

🟩 آیدی تلگرامشون:

NinisiteADMIN@

🟡🟠🔴⚫️  🟡🟠🔴⚫️  🟡🟠🔴⚫️

در مورد انواع اخطار ها و نحوه ی برگشت کاربری:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12716918/در-مورد-انواع-اخطارها-در-طرح-جدید-تعلیق-و-برگشت-کاربری

🟡🟠🔴⚫️  🟡🟠🔴⚫️  🟡🟠🔴⚫️

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
2728