2733
2739
عنوان

طلا خریدم

465 بازدید | 39 پست

خانمها 2تا النگو ظریف گرفتم به نظر شما امکان داره توی فاکتور وزنش بالا زده باشن اخه 2تا داشتم این جدیدا یکم نازکترن ولی وزنشون ازقدیمیه بیشتر شده توفاکتور شک دارم حس میکنم طلا فروش وزن زیاد زده 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️

النگو قبلی که کمی محمکمتره 7گرم و 250سوت 

این جدیدا خیلی نازکترن 7گرم و 450سوت زده

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میتونی ببری طلا فروشی دیگه بگی میخوای بفروشی یا وزنش نکن 

امکان داره مثلا یروز خاستم بفروشم بگن این فاکتور ماله این النگو نیست؟ 

سلام،نه اصلا،تو وزن محاله دست ببرن، من النگو قبلیام خیلی نازک بودن در حالیکه۷گرم بودن هرکدوم،ولی جد ...

مرسی عزیزم فردا حتما میبرم یه طلافروش میگم وزنش کنن

امکان داره مثلا یروز خاستم بفروشم بگن این فاکتور ماله این النگو نیست؟ 

نه

به قیمت سفید شدن موهایم تمام شد،،،ولی آموختم که ناله ام سکوت باشد،گریه ام لبخند و تنها همدمم ،خداااا،،
2740

ما یه طلا فروشی نزدیکمون داریم کلا ترازوشون مشکل داره همه هم میدونن کلی هم فروش داره کلی هم شکایتی داره ولی نمی‌دونم چرا رسیدگی نمیشه همچنان پر قدرت کار میکنه و استوری و پست میذاره خودم ازش سرويس برداشتم نزدیک ۱ گرم اختلاف داشت بردم دوباره برام وزن کنه انقدر آسمون ریسمون بافت آخر گفتم نمیخوام پس بگیر به همون قیمت خرید ازم برداشت پول و کامل برگردوند اونم چون با شوهرم آشنا بود اگر نه که هیچی 

ببر ولی هیچ وقت این کار نمکنن،بخصوص النگو،چون ده سالم بگذره،اشکار بشه،خیلی راحت قابل شکایته

ممنون عزیزم وقتتو گذاشتی

ما یه طلا فروشی نزدیکمون داریم کلا ترازوشون مشکل داره همه هم میدونن کلی هم فروش داره کلی هم شکایتی د ...

وای نه 😨

ما یه طلا فروشی نزدیکمون داریم کلا ترازوشون مشکل داره همه هم میدونن کلی هم فروش داره کلی هم شکایتی د ...

این همه پول به جیب میزنه نمیتونه یه ترازو بخره 😐

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
نه اخه اینجوری حرام خوری میکنه پول به جیب میزنه مرتیکه

منم دو روز پیش دو تا انگشتر ظریف دادم با بیست تومن پول ۲۸تومن یه تک ۸.۳۳۰گرمی خریدم بعد اومدم خونه دیدم فقط یکی از انگشتر ها ۳.۵۰۰سوت یعنی انگشترهای بالای ده تومن می‌شده هشت تومن از من خریده 

امروز میگم چطور حساب کردی که شد هشت تومن ؟ مگه میشه؟ میگه ها نه وزنی نداشتن 😐 آخرش یه تومن ازش گرفتم هر چند یه تومن بیشتر از من خورد

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
این همه پول به جیب میزنه نمیتونه یه ترازو بخره 😐

مغازه بزرگه ۲۰تا ترازو داره همش مثل همه فکر کنم کلا دستکاری کردن رو ترازوی خودش یه چیزی نشون میده میبری مغازه‌های همسایه وزن دیگه نشون میدن مثلا همه میگن ۲گرم خودش میگه ۳ 

2706