2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
من زیاد آشپزی بلد نیستم با مادرشوهرم اینا تو یه خونه زندگی میکنیم خیلی وسواسیه اجازه نمیده که من غذا درست کنم حالا تا چن وقت دیگه میخوایم بریم تو خونه خودمون منم چیز زیادی بلد نیستم
گلی جون صدام کنید😚(دیگه درانتظار اتاناز نیستم😅😅دوتا گل دختر ناز خدا بهم داده😍ایشالاروزی همه منتظرا🤗
2740
منم دیروز کیک سیب درست کردم با اینکه آردشو سه بار الک کردم باز حالت خیس و خمیر داشت خوشمزه بود ولی ما هم پوک دوست داریم کیکای دیگم خوب میشه این نمیدونم بخاطر رنده کردن سیب بود یا چی بود
خانومی کیک های که توشون میوه دارن اگه دستورت خوب نباشه توش حالت خمیری میشه بعدم این کیکها رو بهتره تو فر درست کنی تو قابلمه جالب نمیشه تو قابلمه بهتره کیک ساده درست کنی خواستی دستور کیک قابلمه ای منو توی وبلاگم ببین ادرس وبلاگم تو امضام هست وبلاگ رو باز کن از قسمت موضوعات وبلاگ سمت راست انواع کسک رو انتخاب کن برو روی کیک قابلمه ای
دفتر آشپزی های من http://cafebanoo.niniweblog.com/
2706