2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بچه ها من با دکتر امیر سجادیان عمل کردم اصلا از کارش راضی نیستم شاید در مقایسه با خیلی از این دکتر الکیا خوب باشه ولی بنظرم اصلا واس جراحی انتخابش نکنید بینی من گوشتی بود نوکشرو باریک کرده و تیغه بینی به اون پهنی رو اصلا دست نزده تازه یه قوز هم ایجاد شده که قبلا نداشتم سوراخای بینیم هم اصلا شکل هم نیستن خلاصه اینکه کارش خوب نیست شکل بینی همه مریضاشم مثل همه طبیعی عمل میکنه

من بینی مو پیش سجادیان عمل کردم و فوقالعاده فوقالعاده پشیمونم ,بسیار دکتر بی ادبی هست ,اصلا مسولیت کارش رو بعهده نمی گیره, شما اشتباه منو تکرار نکنید ,فقط الکی بیهوش میکنه و گند میزنه به بینی ها ,کلی هم نارا ضی داره ,تو رو خدا گول تبلیغات بی خود و دروغ ش رو نخورید

به نظر من خیلی بزرگه برای صورتم

برو پیش دکتر زارع . شنبه ها ویزیتش رایگانه میتونی بری مشاوره بشی تایمای نوبت دهیشم زود بزوده کاراشم فوق العادس . سپاهی هستن و از جونو دل مایه میزارن برای مریض من ب چند نفر معرفی کردم راضی بودن از کارشون خواستی برو . قیمتاشم بخاطر قراردادی که داره با کلینیک سپاه عالیه ۴تومن