2737
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

شما تقاصای مهریه کردین؟

همسرتون تقاصای اعسار کرده یعنی نداشتن توان مالی حالا جلسه دادگاه قرار برگزار بشه تا دادخواست اقا تایید یا رد بشه 

اگر ملک و املاکی داره تو جلسه ببرید به دادگاه معرفی کنید 

2731
2738
بنظرت فقط برای مهریه هس یا نفقه رو هم شامل میشه؟

باید دادخواست اون اقا رو بخونید که چه تقاضایی کرده

اما تو این ابلاغیه فقط نوشته اعسار برای مهریه 

نفقه فکر نکنم شامل اقساط بشه البته بستگی به مبلغش داره ک معمولا کمتر از ۱۰ تومن 

یعنی طرف مقابل گفته ندارم مهریه رو بدهم

و ظاهرا قراره قسط بندی بشه

روز مقرر باید دادگاه حاضر بشن

ضمنا شماره حکم و تعداد سکه رو هم بپوشونین

و مراقب باشه مهریه نگرفته دور و برش پر میشه از ادمهای سرطانی و زندانی و بچه دار و مستاجر

از الان بگه نداشت و من همه رو بخشیدم اگر نه پدرش رو در میارن با چندر غاز مهریه

مهربان هستم و دارای مهربانویی که تاج سرم هست - به نام خدا -بسم الله الرحمن الرحیم  - بالای ۵۰ سال - تهران - خالق زن و مرد فرموده لباس یکدیگرند یعنی جنس مخالف نیستند بلکه مکمل یکدیگرند - خوب است بجای جنس مخالف بگوییم جنس مکمل - بنده اینجا هستم تا بخش مکمل خلقت اقایان را بهتر بشناسم و به تبعش جنس خودم را - و با شناخت و احترام به جنس مکمل ، بتوانم به خودم احترام بگذارم - اگر نظری میدهم صرفا سلیقه شخصی است و قصد تایید یا توهین ندارم - صادقانه پذیرای هر گونه نظر و نقد و سئوال و ابهام همه عزیزان از هر دو جنس مکمل میباشم - بر من منت گذارده ، با نظراتتان ، فردایم را متفاوت از امروزم کنید - پیشاپیش از افراد عصبانی عذر خواهی میکنم که با نوشتارم یا شوخی  ،  ناخواسته باعث ناراحتیشون شدم ، فقط کافیه بفرمایید تا از تاپیکتون برم بیرون  -  با تشکر
یعنی طرف مقابل گفته ندارم مهریه رو بدهم و ظاهرا قراره قسط بندی بشه روز مقرر باید دادگاه حاضر بشن ...

چجوری بپوشونم روشو نمیشه از اون شماره میشه کاری کرد  ؟

2706