2737
2739

منم امروز میخام برم اسی تو طبیعی هستی یا سزارین؟

امضامو دلی مینویسم من توی ۱۴ سالگی صاحب یه دختر شدم خودم خیلی سختی کشیدم توی زندگیم از خدا فقط فقط خوشبختی دخترمو میخام🙏این بچه توی شهری که من دور از خانوادم بودم هم پدرم بود هم مادرم با هم بزرگ شدیم یه جاهایی عقل و شعور این بچه خیلی بیشتر از باباش بود😒انشالله که همه ی دخترا عاقبت بخیر بشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

طبیعی بودم من انقد خوب بود دلم میخاد هر روز زایمان کنم ولی یک شب بیدار نمونم با جیغ بچه

من یه دختر ۲۴ ساله ام که ۴ ساله مزدوج شدم دارم با قدرت تمام به سمت هدف هام میرم🥰 امیدوارم خدا همیشه پشتم باشه. خوشحالم که تو این سایت کلی دوست خوب دارم
استرس نداشته باش فقط میشع بگین پشماتون و چطور زدین ؟ 

با آینه

من یه دختر ۲۴ ساله ام که ۴ ساله مزدوج شدم دارم با قدرت تمام به سمت هدف هام میرم🥰 امیدوارم خدا همیشه پشتم باشه. خوشحالم که تو این سایت کلی دوست خوب دارم
2740

من زایمان خوبی داشتم اما بعد زایمان اوضاعم اصن روال نبود میتونی تاپیکمو بخونی ک دچار اشتباه من نشی 

البته اگ سز هستی

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تهش قراره بمیریم. پس بذار از زندگی کردن نترسیم.ها؟ ریسک کنیم.بدویم.برونیم.گریه کنیم.بخوریم زمین.گم بشیم.موزیکامونو گوش بدیم.کتاب بخونیم.فیلم ببینیم.سفر کنیم.مشت بخوریم.جریمه بشیم.چک بخوریم.بخندیم... .         زندگی کنیم . 🤍⛓️.               تیکر تولد یه سالگی فندقم 😍

من طبیعی ام خدا میدونه چقد استرس دارم هم دردام شروع نمیشه یعنی منظم نیست و همش درد کمرو شکم دارم یکم برام نوبت زده سنو 

امضامو دلی مینویسم من توی ۱۴ سالگی صاحب یه دختر شدم خودم خیلی سختی کشیدم توی زندگیم از خدا فقط فقط خوشبختی دخترمو میخام🙏این بچه توی شهری که من دور از خانوادم بودم هم پدرم بود هم مادرم با هم بزرگ شدیم یه جاهایی عقل و شعور این بچه خیلی بیشتر از باباش بود😒انشالله که همه ی دخترا عاقبت بخیر بشن
منم امروز میخام برم اسی تو طبیعی هستی یا سزارین؟

وااای چه خوب با دخترت چهارده سال تفاوت سنی داری ؟؟؟ دخترت بشه 20 شما میشی 34 😍😍😍 چقدر قشنگ 

من 20 سالمه مامانم 44 🥰

بهای سنگینی دادم تا فهمیدم ، ‌‌‌‌‌کسی رو که قصد ماندن ندارد ، باید راهی کرد . 🥺💔
با آینه

وااای سخته ادم ی جا هایی رو نمیبینهه 

البتع من مجردماااا ولی برای بعد ها خجالت میکشم 

بهای سنگینی دادم تا فهمیدم ، ‌‌‌‌‌کسی رو که قصد ماندن ندارد ، باید راهی کرد . 🥺💔
2706