2737
2734

سلام من و دوستم که ۱۶ ساله با هم دوستیم 

با هم همکارم هستیم و یه جا توی یه دفتر با هم شاغل و همکار هستیم و شوهر ایشون هم همکارمونه و دو سالی هست که شوهرش با چرب زیونی توتسته مدیریت قسمت اموزشی رو به عهده بگیره با چرب زبونی و پاچه خواری و خود دوستم چند سال اول کار قهر کردنا و دلخوریاش کمتر بود و الان به شدت زیاد شده من فوق لیسانسم و ایشون لیسانس هست 

یک سالی میشه که همکار جدیدی بهمون اضافه شده که  ۹ سال از من کوچیکتره و از دوستم ۱۲ سال کوچیکتره 

پشت سر مدیرمون که خود مدیر ما رو برد سرکار مرتب حرف میزنه و در صورتی که اگر مدیرمون نبرده بودش سرکار  الان با شوهرش اشنا نشده بود و ازدواج نکرده بود و هنوز جای بسیار بدی زندگی میکردن جدیدا میبینم  مثلا دوستم تلفن میزنه اموزشگاه به خطی که همکار جدیده هست و با شوخی خنده مثلا در مورد من حرف میزنن که اره مثلا من الان دارم چیکار میکنم چی گفتم به  مدیر و از این حرفا که یعنی امار منو بگیرن و بخندن

یا به عنوان مثال دوستم کاری داشته باشه زنگ میزنه اموزشگاه با همکار جدیده صحبت میکنه کارا رو به اون میگه و بدون این که حتی به من سلام برسونه قطع میکنه درصورتی که من مسول دانش اموزا هستم بیشتر و تجربه من بیشتره و همکار جدید شغل اصلیش کتابداری هست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

متلسفانه کشورهای پیشرفته همکاران باهم هستند و یک کشور سازنده تشکیل ميدند و 

ماها باید علیه همکار باشیم و کشوری بسازیم که در حال توسعه ست 

کشور رو ما مردم می سازیم

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹

ما محیط کارمون برای تایم شب اگر تا ۱۰ شب سرکار باشیم ۷ ساعت اضافه کار میگیریم ولی دوستم چون بچه کوچیک داره تا ۹ شب هست البته یک ساعت زودتر میاد ولی خوب چون با شوهرش میره گاهی تا ۱۰ هم منتظر میمونه مدیرم دیروز گفتم فلانی هم تایم شب میمونه که اضافه کار بهش بدیم؟ چون خودش گفته تا ۹ من گفتم بله بعضی از شبا تا ۱۰ میمونه بعد دیدم ظهز دوستم بهم زنگ زده میگه اضافه کارا رو نوشت میگم اره بهشم گفتم که تو هم تا ۱۰ میمونی بعضی از شبا بعد گفت همکار جدیده میگه تو گفتی من چون میرم مدرسه دیگه در جریان نیستم 😳 من شوکه شدم گفتم وا من کی گفتم گفت بهش گفتم اشکال نداره اره چون میری اون مدرسه اشکال نداره در جریان نیستی گفتم این چه حرفیه من کی گفتم من میرم اونجا بعد گفتم وایسا برگشتم شنبه باهاش صحبت میکنم گفت نه نمیخوا ولش کن گفتم نه من حتما این قضیه رو میگم 

بعدم پیام دادم تو واتساپ به همکارم که این چه رفتلر زشتی هست داره اصلا درست نیست من خیلی عصبانیم و تو هم اگر چیزی مبهمه واست باید زنگ بزنی از خودم بپرسی اصلا پیام واتساپمو از دیروز باز نکرده از صبحم انلاین نشده 

2740