2733
2739
عنوان

نفت یا رنگ کدومش رشک هارو میبره؟

142 بازدید | 23 پست

من حدودا ده روزه مبتلا شدم بعد شپشارو تو چند روز اول از بین بردم شوهرم هر شب میشینه برام رشکاشو جدا میکنه و شونه مخصوص میکشه الان بازم تعداد خیلی کمی رو موهام رشکه بنظرتون نفت بزنم که پوک شه؟ چون واقعا دوست دارم زودتر تموم شه اعصابم خورده

نننننننه خطرناکه گل

برو سس مایونز بزن بذار نیم ساعت باشه برو حموم شونه شپش بگیر شونه بزن لایه لایه بعد بشور بیا سشوار بکش بعد اتو مو همه رو نابودمیکنه

در روزم تو موهات سرکه اسپری کن

من اگر نیکم وگر بد تو برو خود راباش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نفت پوست سرتو داغون میکنه ها

همینجا سرچ کن کلی تاپیک درمورد همین موضوع هست

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!
2731

یه دور شامپو شپش بزن و شونه بزن

بعد اون برو تو حموم نرم کننده بزن و با شونه دندون ریز مخصوص شپش تو دروخونه ها هست

هرچند بده خیس مو رو شونه کرد ولی از نفت و این چیزایی که میگن بهتره

من یک ولد از طایفه ای غرق کثافت!یا کل نژادم همگی اهل عبادت.من اهل جنون اهل نماز اهل نجابت.هر طور که باشم به کسی یا احدی چه؟

حنا بزن ب سرت

چرا همش منفی های زندگیتو میبینی؟ میدونی خودت و ذهنت باعث پرورششون میشی؟ از این ببعد بگرد دنباله مثبتها و بخاطرش خدارو شکر کن، اونوقت منتظر اتفاقای خوب باش💜

من باشم ماشین میکنم سرمو😅

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!
2740
سرکه طولانی میکنه روند درمانو بعد بخدا شوهرمم اذیته چون افصابم سر این قضیه خورده همش بد رفتاری میکنم

نمیدونم من از طرف مدرسه دخترم جلسه گذاشتن مربی بهداشت گفت اگر کسی مبتلا شد موهاشو با سرکه بشوره

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است....
نننننننه خطرناکه گل برو سس مایونز بزن بذار نیم ساعت باشه برو حموم شونه شپش بگیر شونه بزن لایه لایه ...

روز اول که فهمیدم تاید زدم

روز دوم شامپو مخصوص

روز سوم سس مایونز چهار ساعت گذاشتم موند بعدم با سرکه شستم

روز پنجم قطره کیمیا گرفتم زدم با شونه مخصوص زدم

روز هفتمم بعد حموم بازم قطره کیمیا زدم و شونه مخصوص

روز هشتم شونه زدم )از روز پنجم تا هشتم روزی سه بار شونهزدمو کل شپشا از بین رفت موند تخماش

روز نهم که دیروز بود  یک ساعت سرکه و روغن زیتون زدم بعد شستم با تاید و از روز سوم تا الان شوهرم هر شب رشکا رو کند

نفت پوست سرتو داغون میکنه ها همینجا سرچ کن کلی تاپیک درمورد همین موضوع هست

همه راه هارو رفتم یکم رشک مونده دلم میخواد زودتر تموم شه حوصله طول درمان طولانی ندارم

2706