2737
2734

٦ روز قبل توي ٦ هفتگي خود به خود سقط شد از قبلش هم خونريزي داشتم الان با گذشت ٦ روز انگار اصلا نميخواد كم شه يه لحظه كه ميبينم كم شده بعدش با شدت برميگرده 

اگه بقایا نداشته باشی حدود ده روز قطع میشه 

حتنا سونو بقایا برو عزیزم

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

حتما بقایا داری 

باید بری سونوگرافی زودتر 

اگه کامل دفع بشه خونریزی هم کم میشه

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
همون روز كه سقط شد رفتم حتي سونو هم نكرد داروهم نداد 

الآن قرص آهن بخور من اینقد حالم بد شد دکتر گفت روزی دوتا بخور

پسته هم حتما بخور

اگه امکانش داری بلند شو برودکتر حداقل یه سرم بزن خدابی نکرده خون میاد پایین آدم میره تو کما

2738
الآن قرص آهن بخور من اینقد حالم بد شد دکتر گفت روزی دوتا بخور پسته هم حتما بخور اگه امکانش داری بل ...

مولتي ويتامين ميخورم اما اهن نخوردم از الان ميخورم 

من هر روز به قوري دمنوش اويشن و زعفران و دارچين و چندتا چيز ديگه رو قاطي ميكنم ميخورم ممكنه براي اون كم نشه خون ؟؟؟

نه لخته ندارم خون رقيق هست قرمزه سبك تر از پريود هست مثل روز سوم پريوده 

پس جای نگرانی نداره معمولیه ولی حتما حتما برو دکتر سونو شد خدایی نکرده بقایای جنین تو بدنت نمونه البته واسه پاکسازی رحم دو دوره پریودی از سقط باید بگذره

شیره انگور هم به جای آب بخور رحمت هم گرم بگیر با یه روغن چربش کن

ببین معمولا از یه هفته تا ده روز طول میکشه من دوتا سقط تو ۶ هفته داشتم جفتش ۸ روزه بود خونریزیم ،مفنامیک اسید میخوردم هم دردم کمتر میشد هم خونریزیم کمتر میکرد 

مولتي ويتامين ميخورم اما اهن نخوردم از الان ميخورم  من هر روز به قوري دمنوش اويشن و زعفران و د ...

آویشن خودش عامل کم خونی هس قطعش کن

به نظرم کافیه به جای دم نوش سعی کن آناناس و نارگیل بخوری تا از جون نری

ببین معمولا از یه هفته تا ده روز طول میکشه من دوتا سقط تو ۶ هفته داشتم جفتش ۸ روزه بود خونریزیم ،مفن ...

من درد ندارم يكي دو روز اول داشتم كه مسكن خوردم ديگه نخوردم 

الانم خونريزي بدون لخته دارم خون رقيق و قرمز 

من درد ندارم يكي دو روز اول داشتم كه مسكن خوردم ديگه نخوردم  الانم خونريزي بدون لخته دارم خون ...

بنظرم اگ بیشتر از ده روز طول کشید برو سونو و معاینه اگ کمتره ک چیزی نی چون لخته نی 

2706