2733
2734
عنوان

بچم داره اذیت میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1697 بازدید | 68 پست
من خودم کشیدم وقتی میگی وحشتناک قشنگ میدونم یعنی چی من خودم هر شب کابوس میبینم نمیدونم این چه بیماری ...

خدا صبرت بده. منم الان با کابوس بیدار شدم. داد زدم تو خاب. دخترم بمیرم بیدارم کرد. میگه مامان جقدر خاب بد میبنی 

پسر قشنگم و دختر نازم همه انگیزه من شما دوتا هستید
اوپرا......... منم دعا کن اسمم الهه است منم یه مشکلی دارم حل نشدنی 😭😭😭😭😭😭😭😭

ای جانم

من بنده قابلی نیستم ولی خدا خدای خیلی قابلی هست

هر سال همه نی نی سایتی ها رو دعا میکنم 

شما رو هم چشم

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه کاش رفلاکس بود ببخشید نمیخام این موقع شب ناراحتتون کنم. شرمنده. سرطان داره پسرم

عزیزه دلم منم ان شاء الله فردا میرم حرم،مشهدم ..... خیلی تو حرم دعا میکنم شماهم برای ما دعا کن

عشق مختص حسین ابن علی ست🌺🌺🌺🌺
الهی بمیرم😭 طفل معصوم چی میکشه شما به عنوان مادر چه حالی داری دنبال درمانش هستین؟ 

ممنون از دلسوزیتون از درمان گدشته دیگه. کاری نمیشه کرد

2731
ای جانم من بنده قابلی نیستم ولی خدا خدای خیلی قابلی هست هر سال همه نی نی سایتی ها رو دعا میکنم&nbs ...

ممنونم عزیزم،منم فردا ان شاء الله میرم حرم،به یاد شما هستم و دعاتون میکنم

عشق مختص حسین ابن علی ست🌺🌺🌺🌺
خدا صبرت بده. منم الان با کابوس بیدار شدم. داد زدم تو خاب. دخترم بمیرم بیدارم کرد. میگه مامان جقدر خ ...

مسکن روش تاثیر نداره؟

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
عزیزه دلم منم ان شاء الله فردا میرم حرم،مشهدم ..... خیلی تو حرم دعا میکنم شماهم برای ما دعا کن

انشالله حاجت روا بشی . 

2740
ممنونم عزیزم،منم فردا ان شاء الله میرم حرم،به یاد شما هستم و دعاتون میکنم

ذوق کردم

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
ممنون از دلسوزیتون از درمان گدشته دیگه. کاری نمیشه کرد

گلم یه دکتری هست توی اینستا به اسم فریدون حقی. بچه که بوده سرطان داشته. خودش میگه طب مدرن ازش قطع امید میکنه. ولی یه نفر که طب سنتی بوده به دادش میرسه و با طب سنتی درمان میشه. این بنده خدا هم دکترای عمومیشو میگیره و تخصصشو طب سنتی میخونه. توروخدا ناامید نشو. از این راه هم اقدام کن. برو تهران کلینیک سجاد گروه خیراندیش اونجان. یکی از اقوام بیماری لاعلاجشو همونجا درمان کرده. میگفت آدمایی بودن که میگفتن سرطانشون با طب سنتی درمان شده. 

گلم یه دکتری هست توی اینستا به اسم فریدون حقی. بچه که بوده سرطان داشته. خودش میگه طب مدرن ازش قطع ام ...

همه کار کردم. زیر نظر طب سنتی تبریزیان هست

2706