2733
2734
عنوان

تولدمه چیکار کنم

243 بازدید | 31 پست

سلام بچه ها فردا تولدمه. تنهام. نمیخوام جشن بگیرم. هر کار جذابی بنظرتون میرسه پبشنهاد بدین. میخوام یه روز به یاد موندنی و خوب بشه برام🤍🙏🏻

اگه میتونی برو سفر مثلا اگه تهرانی برو دماوند که نزدیکم هست تا شب برگرد.

یا برو تو شهر بگرد خصوصا یه دوستی هم باهات باشه.

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارک باشه گل🌸

برو برا خودت کیک بگیر، خرید کن

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
2731

خودتو ب کلی خوراکی خوشمزه مهمون کن اینقد بخور تابترکی خاستی بیا باهم جشن بگیریم تولدتم مبارک انشالله سال دیگ کنارادمایی ک دوسشون داری جشن تولد بگیری

ی صلوات برای ظهورآقاامام زمان بفرستید🙏❤️❤️❤️الهم صل علی محمدوآل محمد
2740
اگه میتونی برو سفر مثلا اگه تهرانی برو دماوند که نزدیکم هست تا شب برگرد. یا برو تو شهر بگرد خصوصا ی ...

مشهدم عزیزم. اره در نظر دارم برم بیرون پیاده روی برای خودم یچیزایی با گل بخرم. اخه تا حالا از کسی گل نگرفتم. بازم اگه پیشنهادی دارین بدین مرسی

2706