2737
2739
عنوان

حواستون به خودتون هست؟

218 بازدید | 28 پست

جدیدا چه کارایی میکنین ک نشون دهنده تمرکزتون و در جهت حال خوبتون باشه؟ چقدر برای خودتون تایم میزارین؟ چه برنامه ای براش و چه روتینی در روز یا هفته براش دارین؟ 

بیاین باهم ب اشتراک بزاریمش✨

به شخصه هیچ چیز را به قطعیت نمیدانم اما با دیدن ستاره ها به خیال پردازی می افتم.                                                    -ون‌گوگ
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

میشه ی کار بسته بندی بهم معرفی کنید 

نمیشناسم عزیزم

به شخصه هیچ چیز را به قطعیت نمیدانم اما با دیدن ستاره ها به خیال پردازی می افتم.                                                    -ون‌گوگ
2728

شروع کردم رژیم می‌گیرم و سالم‌خوری رو دارم ادامه میدم هر روز سعی می‌کنم یک ساعت پیاده‌روی بکنم یه پکیج آموزش زبان انگلیسی گرفتم که استارتشو زدم دارم اونو نگاه می‌کنم

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
فعلا دلم از شدت غم داره میپکه 

الهی، چرا؟ اتفاقی افتاده؟ 

2740

فعلا هیچی 

روحیه ام به هم ریخته

ولی تصمیم دارم با اپلکیشن هر روز ورزش کنم

هر روز دوباره زبانمو بخونم

هر روز یه قسمت پادکست گوش بدم

هرشب شکرگزاری بنویسم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

فعلا فقط باشگاه میرم

انقدر ویروس زیاده هر جا بری هر کاری بکنی بازم میگیری یه ماه افتادی خونه افسرده و بیماری😂

ولی زبانمم میخوام قوی کنم

💞یه نصیحت برای شما خواهرای عزیزم : روزتونو با زیارت آل یاسین شروع کنید✨ ...زیارت آل یاسین هدیه کن به امام زمانت✨ شب میخوای بخوابی صوتشو بزار گوش کن قبل خواب🌱...صبحتُ شبتُ به یاد حضرت باش ...مهمترین گام که به امام زمانت✨ نزدیکتر بشی اینکه غفلت رو از ایمانت دور کنی و اولین نزدیکی سلام به یاره 🤍✨....💑مآدر سیدو سادات های آینده👨‍👩‍👧‍👦 ...دلم میخواد الان توی سرما کنار دریا باشم و آش دوغ محلی داغ بخورم 🌊..اما الان کِز کردم کنار بخاری زیر پتو دارم نارنگی میخورم😒😐😂..از پشت دیوار ترس هایم با من بخند..تنهایی در کابوسم میرقصد...تاریکی در شبهایم میخندد..از پشت شب های خاموشم با من بگو..گریه کن🌀..به عرضتون میروسنم که بنده یه کیجا شِمالیمه⛰️ (پروفایل خودم نیستم عزیزان)
ای خواهر. انقدر حال دلم بده که کی حوصله ی مراقبت پوستی و نمیدونم رسیدگی به خود داره.

عزیزم قرار نیست حال دل خوب باشه ک بریم سراغ مرحله بعدی، باید بریم سراغ مرحله بعدی که حال دل خوب بشه

کوچولو کوچولو شروع کن در جهت مراقبت از خودت✨

از کارایی که میکنم 

اول اینکه فکرم و سعی میکنم کنترل کنم نگاه مثبت داشته باشم

غرق نکنم خودم و تو حال بدیا

روابطم و با ادم های مسموم کم و کمرنگ میکنم

الویت هرچیزی خودم و قرار میدم

به خودم احترام میذارم

خودم و لایق حال خوب میدونم

به پوستم میرسم

ورزش میکنم 

کتاب میخونم 

پادکست گوش میدم

از کنار حرفای منفی ساده رد میشم🤍🦋🌱

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

پادکست گوش دادن

ورزش کردن توی خونه

آشپزی کردن با عشق

رانندگی کردن در حالیکه کتاب صوتی  داستانی گوش میدم

قهوه خوردن با شکلات تلخ

همه اینا رو دوس دااارم و زندگی میکنم 💜

2706