2733
2739
سلام.بعد یکروز تاخیر بتا 13560.الان هفته 7 و 2 روزمه.موقع غذا باید نفس عمیق بکشم حالت تهوعم کم شه.زود گرمم میشه و حالت تهوع میگیرم گاهی .میلم به چیزی نمیره ولی یربع بعد غذا دلم ضعف میره ولی چیزی نمیخوام.ترش و شیرینم برام فرق نداره.شیکمم هم خط قهوه ای زیرش نیومده هنوز.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
من تهوع و استفراغ شدید
نه شیرینى دوست دارم نه ترشى
تنبل و بى حوصله شدم
میل جنسیم کم شده
از بوى مرغ و مایع دستشویى و صابون ! بدم میاد
موهاى پام خیلى زیاد شده
حلالم کنید و خدانگهدار   
من فقط ترشی و شوری دوست دارم از شیرینی بدم میاد تهوع اصلا نداشتم بعععضی وقتا اونم مگه ضعف میکردم اونم بیشتر شبا و غروبا سرهرماه وقت پری لک دارم گرمایی بودم گرمایی ترم شدم کلا سبکم و راحت 4 کیلو کم کردم فقط شکمم یه کم قلمبه شده عاااااشق گوشت و پنیر و خیارشور و دوغم همه هم میگن خوشگلتر شدم
نی نی من چیه
خوم کرمانشانی فارسی نیه زاااااااانم....🥰
من سه ماه اول نمیتونستم غذا بخورم فقط نون پنیر گاهی ام گشنم بود نمیدونستم چی بخورم.سه بار بالا آوردم اکثرا شبا حالم بد بود به بوی غذا حساس بودم تو ماه چهار که رفتم خوب شدم الان مث قبل بارداریم هستم.وزنم کم شده قیافم تغییری نکرده.
بلند بخوان؛درشت بنویس؛آویزه ی گوشت کن که :«تقوا» آن نیست؛که با یک «تق»، وا برود.
2738
هفته سی دو ام.اما بگو بیبنم چی میگی جنسیتشو! شکم کوچیک، حرکت جنین زیاد.،حالتم خوبه-نه تکرری،نه حالت تهوعی،نه کمرو دل دردی.هیچی. فقط دوسه هفتس یه کوچولی تپل شدم و سنگینی حس میکنم.بگو بچم چیه؟؟
یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
2706