2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به نظرم برتری ندارم  کتاب سیندرلا کمپلکس یا عقده سیندرلا رو بخون

مرسی حتما . آره گویا سیندرلا منتظره نجاتش بدن . ولی خب من به تو حسرت میخورم چون تو واقعا یک مرد ساپورتر و باوفا بدست میاری که زیبایی تورو بشکل یک گل لطیف میبینه

مرسی حتما . آره گویا سیندرلا منتظره نجاتش بدن . ولی خب من به تو حسرت میخورم چون تو واقعا یک مرد ساپو ...

مگه ارکتایپ تو چیه؟

نه بابا از این خبرا نیست😂همین که عاشق ادمای سن بالا در جایگاه استاد و ریس میشم یعنی نقطه ضعف…

چندین بارم از این موضوع آسیب دیدم ولی درس عبرت نمیشه برام

دستور نده 🤡🤡

مثلا این دوستمون جایی که براش ارزشی ندارد میمونه که نشون بده قدرت داره . من یه آرتمیس تایپ دیگه هم مثه ایشون دیدم اونم دلش میخواست بگه همه اشتباه میکنن و جدا معتقد بود روانشناسی آرکتایپ وجود نداره . اما چرا این کارو می‌کنه بهتره خودش بگه

مگه ارکتایپ تو چیه؟ نه بابا از این خبرا نیست😂همین که عاشق ادمای سن بالا در جایگاه استاد و ریس میشم ...

آفرودیت ... راستش من همه رو مثه برده دنبال خودم میکشم . امید وارم حمل بر خودستایی نباشه . خیلی خوب آدما رو قانع میکنم ولی واقعا آفرودیت باعث میشه مدام از یک شاخه به شاخه بعدی بپرم . هیچی نمیتونه منو متعهد کنه 

من تست دادم این شد ولی پول ندارم ک تسته رو کامل کنم 😐😂 

میـخوآم پرنده هارو بدونــ قفس بکشم                             وِگِن هستم ؛ غذای من ، توقف تپش یک قلب نیست                حامی حقوق حیوانات و طبیعت                                                   به خیال خود زدی ، بستی ، زنجیر کردی و با حبس جسمش حس قدرت کردی          با فرار روح و ریشه ی افکاری که قفل و زنجیر نمیشناسه چیکارمیکنی ؟                           زن = مرد   
مگه ارکتایپ تو چیه؟ نه بابا از این خبرا نیست😂همین که عاشق ادمای سن بالا در جایگاه استاد و ریس میشم ...

ببخشید می پرسم ینی چی میشه که فک میکنی بده که به رئیس جذب شی . چه اتفاقی میوفته

من تست دادم این شد ولی پول ندارم ک تسته رو کامل کنم 😐😂 

آرتمیس آفرودیتی شما . حالا خودت تو گوگل ببین توضیحاتشو . اعتراف میکنم تا حالا ندیدم کسی دو آرکی تایپ اول دومش این طوری چیده شه . از زندگی علایق و چالشات بگو برامون

آفرودیت ... راستش من همه رو مثه برده دنبال خودم میکشم . امید وارم حمل بر خودستایی نباشه . خیلی خوب آ ...

آفرودیت که خیلی عالیه 

ولی من به آرتمیس ها واقعا حسودیم میشه و سعی میکنم مثل اونا باشم