2733
2739

من این نوع تاپیک هارو زیاد دیدم، از اونجایی که همه متفق القولند که من این مدلیم بیایین مهم تریناشو بگم بهتون😊🥲

۱_خشن نباشید. این  مهم ترین اصله، یعنی اونقدددر مهم اونقدرررر مهم که نگم براتون

حالا یعنی چی؟ تو دعوا فحش ندید، داد نزنین، از لفظ های پسرونه استفاده نکنید، حتی تو بدترین دعواها یادتون باشه که شما زن هستید، زن بودن مهم تر از اینه که تو دعوا برنده بشید و حرف حرف شما بشه اکی؟؟!! 

2_ثبات خلق داشته باشید. یه لحظه شاد، یه لحظه عصبانی، یه لحظه غمگین و این چرخه تو یه روز چندین بار با هیجان تکرار بشه!!!!! اینطوری نباشید  باشه🥲؟؟؟ میدونم ما در طول روز این احساسات و تجربه میکنیم ولی تاب اوری مون باید بالا باشه تا اغراق آمیز نریزیمش بیرون!! مردها از این جور زن ها متنفرن و در کنار اون زن بهشون احساس امنیت داده نمیشه! 

۳_تمیز و مرتب باشیم. مسواک و حمام مهمه خییلی مهم. و تناسب اندام و رعایت کنیم  اینا مهم تر از، لباس زیر قرمزه، خیلی مهم تر

اینا 3 تا  اصل اوله 

اینارو رو خودتون کار کنید تا بیام فرعیات و بگم😘😘

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
چرا فک میکنی شما خیلی بلدی؟ مگه مشاور هستی هر کسی روش خودشو داره

حتما هررکسی خودش تو جزییات روش خاص خودشو داره

من خواستم اصول کللی و یاد آوری کنم

اگر شما و هر کسی دیگه چیزی میدونن اینجا بگن از روش های هم استفاده کنیم، اتفاقا میخواستم تو کامنت دوم همینو بگم که با هم تبادل کنیم❤

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.
فقط باید دنبال این باشین که مورد تایید مردا باشین؟چقدر بی ارزش میکنین خودتونو اخه چقدررر همینکه اعت ...

اینا برای خودمون هم خوبه،انرژی زنانه مونو بالا میبره و به خودمون هم حس زندگی میده😍

همه هم میدونیم زن و. مرد دوست دارن کنار هم باشن

و یک رابطه ی خوب چقدر بهمون حس نشاط میده  وگرنه ازدواجی صورت نمیگرفت، و میبینی که چقدر تو تاپیک ها تو این مسایل همه چقدر مشکل دارن 

بهداشت شخصی رو موافقم جه واسه خانمها چه افایون عزیزم فرعیات رو بگو

شماها هم بگین، من بعدا میام ادامه رو میگم،اول باید این سه تا اصل و تمرین کنیم 

اگه دوست داشتید تاپیک و ذخیره کنید.از کامنت های بقیه هم استفاده کنیم. 

2738