2752
2734

من خانواده صمیمی ندارم . تو خونه همه باهم مشکل دارن. از نظر عاطفی کاملا از هم گسیخته  و از هم پاشیده ایم.

خیلی خیلی زیاد بابتش خجالت میکشم. 

همش سعی میکنم نامزدم خیلی کم بیاد خونمون. واقعا حس بدی دارم که با بابام حرف بزنه کوچیک شم. کاراشو و رفتاراشو بدونه . این بابام همیشه و همه جا خجالت زدم کرده. 

یا دعوا و اختلاف داداشامو بدونه

این به کنار از خانواده همسرمم خجالت میکشم. چون اونا خیلی صمیمی ان

بیاید بگید چطوری روابط خانوادتون و همسرتون رو مدیریت میکنید؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچوقت  حتی یک کلمه بد نگو از خانوادت، چون همش به خودت برمیگرده، تا قبلش فک میکنی اونا صمیمی هستن و چقد خوبن، بعدش میگی ما مستقل بار اومدیم اونا بد بار اومدن، ول کن این چیزارو داری ازدواج میکنی جدا میشی از خانوادت و اهمیت نداره دیگه این چیزا

2731

عزیز دلم

تو ک نمیتونی بقیه رو تغییر بدی؟

پس بیخیال شو 

استرس هم نداشته باش

تو خودت خوب باش 

صدِ خودت رو واس همسرت بزار

بقیش برات مهم نباشه.

یه چیز دیگم بگم

به هیچ عنوان حتی تا ده سال دیگم 

پیش شوهرت از خانوادت بد نگو

اگه دلخورم بودی

بد اونا رو پیش همسرت نگو

زندگی مثل سیگار میمونه🚬روشن ک شد""چه بِکِشی// چه نَکِشی //تا تهش میسوزه👍
هیچوقت  حتی یک کلمه بد نگو از خانوادت، چون همش به خودت برمیگرده، تا قبلش فک میکنی اونا صمیمی هس ...

آره واقعا خیلی باید به این دقت کنم. 

بعضی وقتا نمیتونم جلو خودمو بگیرم. از اذیتا و آزاراشون میگم. 

البت نامزدمم از ناراحتیا و اخلاقای بد خانوادش میگه ها.

نمیدونم که بعدنا دعوامون شد چطور میشه

عزیز دلم تو ک نمیتونی بقیه رو تغییر بدی؟ پس بیخیال شو  استرس هم نداشته باش تو خودت خوب باش& ...

والا خیلی سعی میکنم نگم. اما بعضا پیش میاد میگم. اینم میگم که برا من اینطوری ان برا تو خیلی احترام قائلن. 

نامزدمم همینطوریه. از اخلاقا و رفتارای ناخوشایند خانوادش میگه به من

ولی باید دقت کنم دیگه نگم اصلا

آره واقعا خیلی باید به این دقت کنم.  بعضی وقتا نمیتونم جلو خودمو بگیرم. از اذیتا و آزاراشون می ...

حتما نباید دعواتون بشه، فردا احترام زیادی برای خانوادت قایل نمیشه و از چشمشون میفته، همه دوست دارن با خانواده سطح بالا ازدواج کنن، با یه عیب ریز هم از چشمشون میفته، همیشه ببر بالا

راستی عزیزم

اگه یه روزی همسرت 

از مادرش یا کسی از خانوادش 

پیش تو درد و دل کرد ..گلایه کرد

مبادا حرفشو تایید یا رد کنی

فقط شنونده باش

چون اگه حرفشو رد کنی..اون لحظه تو رو کسی میبینه ک پشتشو خالی میکنی

اگرم تایید کنی

چن وقت بعدش ک اون کینه رو از خانوادش فراموش کرد

حرفای تو رو موقع تایید کردن یادش نمیره 

به این چیزا دقت کن

چون اونجوری تو رو دشمن خانوادش میبینه

برات بهترین ها رو از خدا میخوام 😊💕

زندگی مثل سیگار میمونه🚬روشن ک شد""چه بِکِشی// چه نَکِشی //تا تهش میسوزه👍
حتما نباید دعواتون بشه، فردا احترام زیادی برای خانوادت قایل نمیشه و از چشمشون میفته، همه دوست دارن ب ...

آره واقعا

خانواده منم واقعا آش دهن سوزی نیستن. باید خیلی ازشون حرف نزنم و اگرم زدم حرفای خوب بزنم و نذارم زیاد بره و بیاد.

یعنی سختی میکشن

آره واقعا. 

من تعریف از خود نباشه دختر خوب و با کمالاتی ام از هر نظر . اما این خانواده درب و داغونم همه خواستگارامو تا حالا پرونده. نمیخام الان اتفاق بدی برای ازدواجم بیافته 

راستی عزیزم اگه یه روزی همسرت  از مادرش یا کسی از خانوادش  پیش تو درد و دل کرد ..گلایه ...

اینم حرف درستی بود. 

آره اتفاق از باباش بد میگه. من تایید نمیکنم فقط میگم اونم اونطوریه. تو سازگار باش و این حرفا

مرسی که گفتی عزیزم 

دستت درد نکنه  

2706