2733
2739

خانوما توروخدا کمکم کنین راهنمایی کنین منو

من پریروز با شوهرم رابطه محافظت نشده ای داشتیم همون روز قرص اورژانسی خوردم فرداش هم رابطه داشتیم من شک میکنم که رفته تو ولی شوهرم میگه من مطمعنم نرف تو ریخت بیرون خیلی خیلی معذرت میخواما فقط زهنم خیلی در گیره بنظرتون چیکار کنم و اینکه ما طبیعی جلو گیری میکنیم  من دیگه میترسم اگه اتفاقی بره تو و حامله شم بیچاره میشم شوهرم ولی خیلی بیخیاله نمیترسه بنظرتون چه جوری مراقب باشیم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

خدایا یعنی زشت نیست این تاپیک ها تو فضای مجازی😭

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
جلوگیری طبیعی چجوریه

قبل از ا ر ض ا شدن شوهرت بیاره بیرون 

یا ک ا ن د و م

خانومِ آقایِ مَمَد😁👩‍❤️‍👨{آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن چون قبول نمیکنم🚫}(او قندِ روزهای تلخ من است💍)
2740
پشمام از این همه تناقض توهر تاپیکت ریخته یجا دکتر گفته مثبته نباید رابطه داشته باشی یجا ۱ ماه نامز ...

کجا به من دکتر گفته نباید رابطه داشته باشم 

کجارو گرفتی خانوم 

تو حرفی نداری نمیتونی کمک کنی خواهشن تشریف ببر از تایپک بیرون

بخوبیت گلم  کاربریتو دیدم گفتم ی احوال بپرسم

زحمت کشیدی عزیزم ممنونم از محبتت🌹

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹