2737
2734
عنوان

سوال روبیکایی دارم بیاید😁😁

97 بازدید | 7 پست

سلام 

منی که 9تا دنبال کننده دارم چطور پستم 12تا مشاهده خورده ؟پیجم خصوصیه

🤩😍خدایاشکرت🤲🤍🌹فندق مامان امشب ۱۴۰۲/۲/۱  اولین تکوناتو حس کردم 😍

والا سوال منم هست

اینویادت باشه هیچکی دوست تو نیس مگر اینکه در نبودت ازت دفاع کنه.🍀                                                             ا؁ انسان از چه مغرور میشوی زمینی که روی آن زندگی میکنی روزی سقف توخواهد شد🌱                              جلوي كسي ك از تو خوشش نمياد هميشه شاد و قوي باش 🍃                                                                   ‌‌ ‌‌ ‌‌ولی من تاالان هیچڪس و به اندازه ی خودم اذیت نڪردم🍀ادمهای اطرافت روبا گردش زمان‌بشناس نه چرخش زبان!!اکثرا خوب حرف میزنن🌱
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

حتما ۱۲ بار نگاهش کردن یکی ۲بار مشاهده کرده

من قلبم با لبخندت میزنه🥰🥰                                                           من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداس...💖                           پدر از آسمان چه خبر مهمانی خدا تموم نشد برگردی؟؟😔😔🥲🖤❤                    آدمک خر نشوی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند...😎                                                                                          منیم فنجانیم اورئیمین پاراسی خوش گلیبسن من و باباوین زندگیسینه🥰🥰💖❤
2728

🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

نی نی سایت سرزمین عجایب 🥴🥴😰🤮🤮😐😐🤯🤯😱😱 کاربری دوم 😑😑                                           دت لکستانم 😍😍❤️                                              
شاید یکی سه بار دیده یکی اصلا ندیده ربطی به تعداد فالور نداره

عه یعنی هربار ببینن همون تعداد شماره میندازع؟

حتما ۱۲ بار نگاهش کردن یکی ۲بار مشاهده کرده

من فک میکردم برای بار دوم سوم که میبینن دیگه شماره نمیندازه

2740