2737
2739
عنوان

خیانت شوهرم+عکس

632 بازدید | 17 پست

کسی هست اینجا ک با همسرش قهر باشه و ازش دور باشه!؟

دو هفته بخاطر خیانت های پی در پی و شکاک بودنش نسبت ب من و دعوای شدید با خانوادم ازش دورم و بابام میگه حتما طلاق بگیر خیلی پشتمه چون این ازدواج دوممه ک شکست خوردم توش نمیدونم چیکار کنم از طرفی میگم جداشم هم دلم پیشش گیره هم نمیتونم ببخشمش و از طرفی میگم اگ دوباره تکرار کنه چی چون بابام میگ طلاق بگیر پشتتم چون میبینه چقد اذیت میشم همیشه با سر و صورت خونی میبینه منو میگه اگ دوباره برگردی بهش و اتفاقی بی افته دیگ کنارت نیستم تو دو راهی موندم هم دلم نمیخاد مردم و فک و فامیل منو به یه چشم دیگ ببینن بگن دوباره جدا شده لابد دختره مشکل داشته انقد بدشانسم ک خدا تمام بدبختی هاشو نصیب من کرده دو تا خواهر برادر معلول هم دارم از طرفی ب خانوادمم فکر میکنم ک غصه ی منو هم باید بخورم تو دلم آشوبه 

آرامش اَفسانست ما زاده دردیم🕊""
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
چطور فهمیدی خبانتش را ؟

همش شماره ی دختر تو‌گوشیش میدیدم حتی چندباری پیامک هایی از سمت زنای سن بالا داشته ک ازشون میپرسیده دستگاه کارتخوان داری فلان کی بیام تحمل کردم تا الان ۲ساله عقدیم تحملم تموم شده هیچی براش کم نزاشتم تو‌این دو سال حتی یه هزاری برام خرج نکرده چ جنسی چ مالی کمکش کردم شبا کابوس میبینم نمیتونم اعتماد کنم بهش میدونم هنوزم ادامه میده قلبم درد میکنه از این همه اتفاق های بد 

همش شماره ی دختر تو‌گوشیش میدیدم حتی چندباری پیامک هایی از سمت زنای سن بالا داشته ک ازشون میپرسیده د ...

عزیزم تنها راهش جدا بشی مطمین باش این با اونایی هم که هست نمی تونن آدم درستی بشه  حرف پدرت را گوش کن چند سالتونه 

2740

طلاق بگیر فردا ایدز و سوزاک بیماری های مقاربتی بگیری بد تره یا حرف مردم یه مدت فامیل پشت سرت حرف میزنن بعد فراموش میکنن

🍃اگر ذره ای از دردها رو بیان کنم نَفَسَم چون برف همه جا را سرد میکنَد🍃
جداشو  تنهایی بهتر از بودن بایه آدم خائن و اشتباهیه

یبار جدا شدم زجرررر کشیدم تمام سلول های بدنم درد میگیره وقتی اسم طلاق میاد قلبم ب لرزه می افته فکرشو میکنم حالم بد میشه

ازدواج اولت کی بود اون برای بود جدا شدی 

ازدواج اولم سال ۹۶ بود بچه بود خیلی خیلی بچه با پسر خالم ازدواج کرده بودم سال ۹۹ جدا شدیم اینم ۱۴۰۱عقد کردیم

2706