2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
واى منم پسر برام مهمه
When the door of happiness closes, another opens But often times we look so long at the Closed door that we don’t see the one which has been opened for us وقتی در شادی بسته می شود، در دیگری باز می شود ولی معمولاً آنقدر به در بسته شده خیره می مانیم که دری که برایمان باز شده را نمی بینیم
ولى من روز ت خ نزدیکى کردم باردار نشدم
When the door of happiness closes, another opens But often times we look so long at the Closed door that we don’t see the one which has been opened for us وقتی در شادی بسته می شود، در دیگری باز می شود ولی معمولاً آنقدر به در بسته شده خیره می مانیم که دری که برایمان باز شده را نمی بینیم
2740
چرا یعنى
مهسان جون مردا فقط یه دونه کروموزم y دارن بقیه ش مثل ماله زن x حالا چون سرعت y بیشتره و عمرش کم و x سرعتش کمه و عمرش زیاد تو روز تخمک گذاری اگه نزدیکی باشه y. خودشو زودتر به رحم میرسونه و درنتیجه به احتمال 80 درصد پسره
مهسان جون احتمال رو زیاد میکنه ولی حتمی نیست دوست من فقط روزای تخمک گزاریش نزدیکی داشت بعد 2 ماه باردار شد چون میگفت 100% پسر میخاد تازه رژیم پسر دار شدن هم گرفت ولی دخمل شد
خدای مهربانم خواهش میکنم مواظب فرشته های کوچولو من باش
منم دوتا از دوستام سونوی واژینال رفتن و دقیقا روز تخمکگذاری نزدیکی داشتن ولی بچشون دختر شده. من از روز 8 تا 23 پری نزدیکی داشتم بچم پسره. فقط روز تخمکگذاری دخیل نیست

دلم هوای خودم را کرده است...این روزها بیشتر از هر زمانی دوست دارم خودم باشم. دیگر نه حرص به دست آوردن دارم و نه هراس از دست دارن.هرکس مرا میخواهد بخاطر خودم بخواهد دلم هوای خودم را کرده است.

سلام خانوما من یه سوال اشپزی دارم از صاحب تایپیک عذر خواهی میکنم اما میتونم بپرسم؟ خیلی ضروریه واقعا شرمنده اما چاره ی نداشتم
تمنا میکنم برای شفای برادرم دعا کنید خیلی دوسش دارم......5 صلوات هدیه به اقا عباس بن علی انشا.... همه مریضا شفا پیدا کنن.....امین
2706