2733
2734
عنوان

دلم براش تنگ شده🥲بگین چیکار کنم

129 بازدید | 9 پست

سلام دخترا 

من تازه با دوست پسرم کات کردم سر اینکه خیانت کرد حالا الان خیلی از نظر روحی بهم ریختم 

بعد الان تازه قدر رابطه دو سال پیشمو میخورم با یه اقایی نامزد کردم خیلی اخلاقش خوب بود فقط شیش ماه از خودم کوچیک تر بود بعد خب یه سری رفتاراش فقط لوس بود من دوسنداشتم و اون زمان شغلیم نداشت بخاطر سنش بعد باهاش کات کردم ولی خیلیییی دوسم داشت بخاطر منم خیلی تغییر کرد ولی من دیگه برنگشتم حالا که به پروفایلشو اینا نگاه میکنم میبینم چقدر عوض شده همه چیش و دلتنگم همش میگم اون خیلی خوب بود حالا بنظرتون چیکار کنم پیام بدم بهش بعد این سالا یا دارم اشتباه میکنم؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

بعدشم‌کسی بدون دوست پسر نمرده که میخوای سریع وارد رابطه شی .

باور کن‌جایگزین کردن فقط به روابط متعدد عادتت میده 

یکم‌ تنها باش و تمرکزت رو روی خودت بزار

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
چرا

رابطه ای که از قبل تموم شده رو دوباره شروع کنی به بن بست میخوری

اصلا مطمئنی اون آقا تو رابطه نیست ؟ یا واقعا ارتباط میگیره ؟

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
نه تو روزایی ک باید کنارش باشی ترکش کردی الان ک وضعش اوکی شده دلت تنگ شده!؟

دقیقا

هرچ تبر زدی مرا.زخم نشد.جوانه شد.ی دختر سختی کشیده ک از دل بیماری و‌مشکلات بیرون اومده..ودر حال‌جنگیدنه..چیزی‌ک‌تورو نمیکشه.قویت میکنه.ناامید نباش.و‌پایین سن ۲۰ اصلا دوست نشو ک‌همش ضربه میخوری.
2738
تا دو ماه پیش که ارتباط گرفتم نبود

راستش حوصلم‌نیست واست تایپ کنم

ولی‌ممکنه بخاطر سیاه نمایی هم‌که شده ارتباط بگیره و اون بار اون رابطه رو کات کنه تا غروز له شدش رو ازت پس‌بگیره

بخاطر همین‌میگم فعلا حرکتی نزن و بیخیالش شووو