2737
2734
عنوان

غذا تو دهن نگه داشتن بچه هفت ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 130 بازدید | 18 پست
رفلاکس پنهان که نوزادی داشت ولی الان اوکیه فکر میکنم چند سالی کلی نکسیوم خورد وزن حدود دو سالی حول ی ...

دخترمنم خیلی ماجراهاداشت،آخرش بعد کلی دکتر وآندوسکوپی کولونوسکوپی فهمیدیم آلرژی داره و ۵ماه رژیم بود.تازه دارم رژیم شومیشکنم،توی ۵ماه،اونیم کیلو وزنش اضافه شد.قبلا لاغر بود و یک سالی میشد گرمی وزنش بالا میرفت.الان۵ونیم سالشه.ولی هنوزالتهاب معده داره،بعد غذا معده ش ورم میکنه😭

ان شالله درست میشه 

ممنونم دعا کنید خیلی تنهام خیلی مشکلاتم زیاده رو این بچه خیلی حساسم از نوزادیش خیلی تو فشار بودم میریزم بهم اینجوری میکنه چهار تا قاشق برنج رو دو ساعت میجوعه آخرم گریه تهوع عصبی میشم داد میزنم بچه خودشم میترسه😭😭😭😭😭😭نقطه ضعف من فقط این بچس باقی مشکلات رو به چنگ دندون میکشم توروخدا دعام کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به چیا آلرژی داشت؟ چه علائمی داشت؟ 

کلاً دکتر گفت لبنیات و گوشت گاو گوساله و هرچی توش شیرخشک هست ندم(کیک و بیسکوییت سوسیس کالباس)مغزیجات کنجد سویا ماهی و میگو.پنج ماه اینارو نخورد.حالش خیلی خیلی بهتر شد.الانم گفته رژیم شو بشکنم.نمیدونم ممکنه برگرده حالتاش یا خوب شده دیگه.توکل به خدا.تو اون مدت هم شربت کلسیم گفته بود بدم

2731