2733
2734
عنوان

غذا تو دهن نگه داشتن بچه هفت ساله

130 بازدید | 18 پست

سلام به همگی بچم بعضی روزا شبیه امروز غذارو کلی دهنش نگه میداره میجوعه با ماست هم میدم هی میجوه قورت نمیده غذاهه میشه آب تو دهنش ولی قورت نمیده هی با استرس نگاه من میکنه خیلی اعصابم بهم ریخت امروز از نوزادیش سر یه سری مسائل خورد خوراکش خیلی اذیت شدم من شما تجربه ای دارید؟ 

خب دلیلشو از خودش بپرس !

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میگه نمیدونم چرا اینجوری میشم انقدرررر عصبی میشم اصلا بهم میریزم انگار یه شوک عصبی بهم وارد میشه خیل ...

مگ میشه

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
شاید رفلاکس و مشکلات معده داره.خوب وزن میگیره یانه؟

رفلاکس پنهان که نوزادی داشت ولی الان اوکیه فکر میکنم چند سالی کلی نکسیوم خورد وزن حدود دو سالی حول یه وزن بالا پایین میره دکتر گفت رشد استخونی داره طبیعیه

سلام عزیزم ممکنه پای اختلال پردازش حسی درمیون باشه مخصوصا که از اول مشکل داشتید برید پیش یه کاردرمانگر و یه پرسشنامه حسی پر کنید

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون
2740
سلام عزیزم ممکنه پای اختلال پردازش حسی درمیون باشه مخصوصا که از اول مشکل داشتید برید پیش یه کاردرمان ...

بله اتفاقا خودم هم به این موضوع فکر کردم؟ بعد چرا گاهی اینجوری میشه فقط؟ گاهی هم خوبه.... فقط اینجوری میشه من واقعا بهم میریزم همه هم بهم زخم زبون میزنن

بله اتفاقا خودم هم به این موضوع فکر کردم؟ بعد چرا گاهی اینجوری میشه فقط؟ گاهی هم خوبه.... فقط اینجور ...

شما ببرش کاردرمانی اول باید این مسأله رد بشه بعد پیش یک روانشناس کودک ببرید اگر پای مسائل حسی درمیون نبود

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون
تنبلی فک داره ببرش کاردرمانی به مرور خوب میشه 

بعضی وقتا خوبه ها با سرعت میخوره قورت میده اما امان از وقتی بیوفته رو این مود چون از نوزادیش هم کلا تو خواب شیر خورد کارم شده بود بخوابونمش شیر بدم اعصابم خیلی ضعیف شده بخدا امروز خیلی روز بدیو گذروندم انقدر عصبی شدم داد زدم گاهی حتی خودمم میخوام بزنم😭😭😭

2706