2737
2739

سلام ی جا دیدم‌تو اینستا ماما میگف خیلیا جنینشون قلب تشکیل داده ولی تو ۹تا۱۲ماهگی ایست قلبی کرده جنین کیا اینجور بودن و چه دلیلی داشت ازاول علائم خاصی داشتن؟

ایست قلبی معمولا بخاطر غلظت خونه و باید تو بارداری انوکساپارین زد 

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

غلظت خون قبل بارداری وجود داشته یعنی یا تو بارداری ب وجود میاد

نه قبل بارداری هس کلا یه بیماری که طرف داره من خودم قبل بارذاری ازمایششو دادم فهمیدم شدیدا غلطت خون دارم تو بارداریم امپول میزدم هرروز الان خداروشکر دخترم ۲۰ ماهشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2731
خداروشکرررر برا نی نی منم دعا کن ک چیزیش نشه همههه دلخوشیمه🥺

انشالله که سالم بغلش کنی گلم❤️😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40