2733
2739
عنوان

شوهر بیشعورم‌از صبح رفته....

301 بازدید | 11 پست

دوهفته است زایمان کردم وهنوز کامل خوب نشدم تا یکم سرپا وایسم‌ کمردرد میگیریم یه دختر 4ساله دارم‌ بابچه تاصبح بیدارم صبحم اون بیدار میشه نمیذاره بخوابم‌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شوهرم از ساعت 9صبح رفته‌دنبال دوستش رفتن بنکداران اقا میخواد مغازه بزنه شوهر منم مثل نوکر دراختیارشه هنوزم‌نیومده‌خونه دارم از عصبانیت میترکم نمیدونم چیکار کنم

واسه همین چیراس که به بچه دوم فکر نمیکنم .

بچه داری مسولیت بزرگ و بسیابسیار سختیه .

اعصاب قوی میخواد 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2740

واقعا تصور داشتن بچه دوم واسه من کابوسه کمی واسه خودتون ارزش قائل بشید و دم به دقیقه بچه میاری کل زیبایی هیکل سیستم ایمنی بدن داغون میشه تازه کلی انسان پیر و شکسته میشه

کلا هرکی‌هرجا میخواد بره شوهر من انگاری خدمتکاره بقیه است هرکی‌هرکاری‌داره باید این انجام بده همین دیشب دعوا کردیم سر این‌موضوع دوباره صبح همین‌اش وهمین کاسه

واقعا تصور داشتن بچه دوم واسه من کابوسه کمی واسه خودتون ارزش قائل بشید و دم به دقیقه بچه میاری کل زی ...

دم‌ به دقه نیست وقتی قراره بچه دوم بیارم ترجیح میدم‌ بافتصله سنی کم باشه‌چون تا اون بیاد از اب وگل دربیاد دوباره چندسال باید درگیر بچه بعدی باشم