2733
2739
عنوان

دلم میخواد بچه دار بشم ولی ....

241 بازدید | 9 پست

میترسم دوباره پای خانواده شوهرم به زندگیم باز بشه و دعواها و دردسرها شروع بشه، ۱۰ ساله ازدواج کردیم و ۶ ساله سر زندگیم هستم، از اول نامزدی بینمون دعوا درست میکردن که البته تو خیلی زمینه ها همسرم مقصر بود که بچه گانه رفتار میکرد و حرفهای اونا رو به من انتقال میداد و بر عکس، ولی در کل همبشه باعث دعوامون بودن تا حدود ۲ سال پیش که مادرش یه دعوای بزرگ درست کرد و تا پای طلاق رفتیم بعد اون قطع ارتباط کردیم،نمیخوام دوباره بهانه پیدا کنن رفت و آمد کنن و شر بشن تو زندگیم چون همسرم خیلی تحت تاثیرشونه، از طرفی دلم بچه میخواد و سنمون بالا رفته ،نمیدونم چکار کنم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

ول کن بچه بیاری که چی تو این دنیا چی خوبه که یکی دیگه هم بیاری منم به خدا از هرکسی بیشتر بچه دوست دارم اسم بچه هامم انتخاب کرده بودم ولی بچه نمیخوام به هیچ وجه

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹

دیگه بخاطر اونا که نمیتونی تا اخر عمر صبر کنی کلا تا ۴ ماهگی اصلا ب کسی نگو بعدشم رو نده بهشون بگو تا الان کجا بودن خبری بگیرن 

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
2740

گاهی میگم بچه نیارم کلا ولی خب هر دومون دلمون میخواد، مخصوصا که چندماه پیش ناخواسته باردار شدم و خودش سقط شد، بعد اون بیشتر علاقه پیدا کردم، همسرم میگه نمیزارم کسی دخالت کنهو مسایل قبل پیش بیاد ولی بهش اعتماد ندارم، میدونم شرایط دوباره پیش بیاد اونم تحت تاثیر قرار میگیره 

واقعا این مدت که قطع ارتباطم رنگ خوشی دیدم، قبلش هربار میومدن یا میرفتیم، یا تلفنی و...دعوا داشتیم، همسرم خیلی اهل رفت و آمده ولی خیلی هم حساسه رو رفتارهای خانواده من، الان با هیچ کس ارتباط نداریم ولی واقعا راحت هستم