2733
2734

امروز رفتم سونو ساك حاملگي ديده نشد بعدش سونو واژينال كرد گفت حامله كه هستي اما ضعيفه و احتمالا داره سقط ميشه 

خونريزيمم بيشتر شده اول درد نداشنم الان دردهاي  پريود مانند خفيفي امده سراغم 

سقط دردش چجوريه 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من ۴هفته بودم با ساک خالی خونریزی داشتم ولی سقط نشد ،شیاف ندادن بهت ؟استراحت کن هرچی خدا بخاد همون م ...

نه هيچي نداد بهم ديشب خودم شياف گذاشتم خونريزيم شدت گرفت تا قبلش به اين شدت نبود 

ایشاله که سقط نمیشه. منم تقریبا ماه دوم بود درد بدی گرفتم ببخشید انگار به مقعدم فشار میومد نمیتونستم بشینم یهویی درد اومد سراغم دراز کشیدم احساس خیسی و درد پریود کردم یکم خون اومد زنگ زدم دکترم گفت باید بری سونو واژینال بلندشدم حاضربشم شدید شد مثل پریود. رفتم سونو قلب دخترم تشکیل شده بود گفتن سالمه باید استراحت کنی بیست روزی کلا استراحت بودم

2740
نه هيچي نداد بهم ديشب خودم شياف گذاشتم خونريزيم شدت گرفت تا قبلش به اين شدت نبود 

منم ۲بار تو حاملگی خونریزی داشتم ولی سقط نشد .۱هته بستری شدم زیر سرم و آمپول.زندگی پر از امتحانای ریزو و درشته

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲

عیب نداره تو به شیاف و استراحتت ادامه بده من جوری خونریزی داشتم که کاسه توالت کامل قرمز میشد ولی پسرم موند استراحت کن حموم نرو فعلا اصلا ،دستشویی فرنگی برو فقط ،واسه هیچ چیز هم از جات تکون نخور میتونی برو پیش مادری کسی 

2706