2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شماخودت توقع چقدسودداری ازین سرمایه؟

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
2742
2740
نمیدونم اطلاعی از وضع بازار ندارم  ریسکه دیگه منم خیلی میترسم از ریسک اما واقعا تصمیم دارم تجر ...

عزیزم میتونی ارزدیجیتال بخری ..هم بعنوان شغل دوم نیازبه تایم گذاشتن و هیچ فعالیت دیگه ای نداره هم ارزش پولت حفظ میشه هم سودروزشماردلاری داری ..واینکه مزایازیادداره 

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
یه مغازه مواد شوینده بهداشتی بزن 

بنظرتون با این حجم از فروشگاه های زنجیره ای میتونم فروش داشته باشم؟

خودم بیشتر لوازم التحریر دوست دارم یا عطر و ادکلن فروشی اما دلهره دارم

اصلا سوادشو ندارم اخه

اصلا سوادنمیخوادعزیزم ..قرارنیست تریدکنیدکه من خودمم سوادشوندارم .فقط کافیه چنتاارزمعتبربشناسید وروهمون سرمایه گذاری کنید دوبرابرسودبانکی سوددریافت میکنی ..الان همه چیزداره میره سمت ارزدیجیتال ..دوروزدیگه شماازخیلیا جلوتری ..من خودم اطلاعات نداشتم ولی وقتی یکم اشناشدم ریسک کردموماشینموفروختموسرمایه گذاری کردم ..خداروشکرکه ریسکم هم نتیجه داده 

2706