2737
2739

ینی یکی و ببینه یکم باهاش بازی می کنه سریع میره می‌چسبه باهاش و  بازی می کنه و بوسش می کنه ‌...دیگع بغل ما نمیاد ک فقط میخادبا اون  شخص بازی کنه ..ینی دقیقا همون جوری که ما باهاش بازی می کنیم و محبت می کنیم اون میره با بقیه ...فکر  می کنه همه دوستش و می چسبه و گریه میکنه و نمیخاد بیاد خونه..با همه ی  محبتی  که  ما بهش داریم و مدام باهاش بازی می کنیم ...حس بد می گیرم وقتی می‌چسبه به بقیع...حس می کنم براش کم گذاشتم.

بعد از پنج سال ناباروری و سختی کشیدن باردار شدم...میشه اگه امضام خوندید برای مادر شدن همه ی خانوم های منتظر دعا کنید..دعا کنید دخترم سالم و سلامت زیبا و باهوش بیاد بغلم...الهم العجل لولیک الفرج.. 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

😐😐😐

دختر منم اینجوریه همسشه گفتیم اجتماعیه و خوشمون نیاد والا

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
2742

بله  جای تعجب  هم داره 

اما روانشناس کودک ببرش 

من احساس می کنم دوست داره دورش شلوغ  باشه 

قربون  اون دل مهربونششششش 

اگر تصمیم بچه دار شدن داری خب چرا ۵ ساله دیگه 

اینجوری بهت  هم کمک می کنه 

و ناراحت نمشی که اگر اون بیاد این حسودی می کنه 

2738
سلام گلم دقیقااا دختر منم همینه اونم ۱۸ ماهشه مث گربه مدام خودشو میماله به مهمونا.منم حرصی میشم.ولی ...

من واقعا ناراحت میشم ... اصلا نمی دونه غریبی ینی چی ‌... فقط میخاد بازی کنه و محبت کنه ...از اینکه بغل مه میره اصلا خوشحال نیستم 

بعد از پنج سال ناباروری و سختی کشیدن باردار شدم...میشه اگه امضام خوندید برای مادر شدن همه ی خانوم های منتظر دعا کنید..دعا کنید دخترم سالم و سلامت زیبا و باهوش بیاد بغلم...الهم العجل لولیک الفرج.. 
اقتضای سنشه . بزرگتر بشه درست میشه 

خدا کنه  خیلی ناراحتم می کنه