2733
2739
نه تو رو میدونم عزیزم ..من منظورم اقوام خودمون بود ..ولی اینجوری هر غذایی دوست داره براش بپزم بد قلق ...

نه بهتره اینه ک هله هوله و ویفر ک پر مواد نگهدادنده هس بخوره

بفرما و بشین و بتمرگ همشون یه معنی رو میدن کاش یاد بگیریم با همه خوب حرف بزنیم....دل کسی رو نشکونیم....تو حرف زدنامون دقت کنیم.....ناراحتی ها بی قراری ها استرس ها ی الکی رو بزار کنار تا مشکلاتت حل شه....به قولی در آخر،،،از گندمزار من و تو مشتی کاه میماند برای بادهااااا...پس  ؛؛؛چایت را بنوش و نگران اینده نباش❤❤❤❤رزق و روزی و برکته بی منت از آنه خداست.....محتاج خدا باشیم که غیره خدا هیچ است و پوچ است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا چه گرفتاری شدیم..من بچه میشناسم از سنگ نرم تر میخورن ولی بچه من....🤦

من انقد برای اینکه غذا خوشمزه شه وقت میزارم خواهر کلی سرچ کردم کلی کتاب اشپزی خوندم😃

بفرما و بشین و بتمرگ همشون یه معنی رو میدن کاش یاد بگیریم با همه خوب حرف بزنیم....دل کسی رو نشکونیم....تو حرف زدنامون دقت کنیم.....ناراحتی ها بی قراری ها استرس ها ی الکی رو بزار کنار تا مشکلاتت حل شه....به قولی در آخر،،،از گندمزار من و تو مشتی کاه میماند برای بادهااااا...پس  ؛؛؛چایت را بنوش و نگران اینده نباش❤❤❤❤رزق و روزی و برکته بی منت از آنه خداست.....محتاج خدا باشیم که غیره خدا هیچ است و پوچ است
2731
من انقد برای اینکه غذا خوشمزه شه وقت میزارم خواهر کلی سرچ کردم کلی کتاب اشپزی خوندم😃

میدونی پسر من همه غذایی نمیخوره..فقط چند تا غذا،پیتزا لازانیا اینا رو میخوره آخه چقدر اینا رو درست کنم

2738