2733
2739
عنوان

خیلی بی کسم اونم توی این وضعیت

202 بازدید | 22 پست

بعد دوسال دوادرمون وهزترجور دکتر باردارشدم که واقعا این دوسال پیرشدم حالا توی ۶هفته افتادم به لکه بینی وبعدسونومشخص شد هماتومه،خیلی تنهام ،دکتربهم استراحت مطلق گفته امامن خیلی تنهام وبایدپاشم ب کارام برسم ازصبح که دکتر رفتم کارم شده گریه الانم فقط برای بی کسیم گریه میکنم بلندشدم باهزارمکافات ۲تاسیب زمینی پوست کندم گذاشتم آبپز بشه دلم برای بیکسیم میسوزه

برای خداکاری نداره که من دوباره مامان بشم ودلم روشنه که دوباره مامان میشم توروخدابرام دعا کنید❤️❤️❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

هممون بی کسیم اینو اخرش یه روزی میفهمیم 

ان شاالله به سلامتی زایمان کنی

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
2731
عزیزم تو خدا رو داری  خدا هواتو داره  خدا مواظبته

خواهم منو دوست نداره

برای خداکاری نداره که من دوباره مامان بشم ودلم روشنه که دوباره مامان میشم توروخدابرام دعا کنید❤️❤️❤️

منم بچه ی دومم،امروز بعد از بیمارستان مرخص شدم ، رسیدم خونه به کارا رسیدم😕

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

قوی باش اینقد زود ناامید نشو خدا همراهت شکر کن داری مادر میشی بلاخره سختی ها و شیرینی هاشو داره.. بعد چند سال الان باید لذت ببری نکه غمگین این روزام زود میگذره. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
2740

من واقعا نبایدازجام بلندشم خونریزی میکنم کارم شده گریه ،توروخدابرام دعاکنید توروخدا

هممون بی کسیم اینو اخرش یه روزی میفهمیم  ان شاالله به سلامتی زایمان کنی

راست میگی.من هم تو دوقلو ها استراحت مطلق نکردم سقط شدن.۶ماهه

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲
قوی باش اینقد زود ناامید نشو خدا همراهت شکر کن داری مادر میشی بلاخره سختی ها و شیرینی هاشو داره.. بع ...

میترسم سقط بشه وضعیتم زیاده‌ی نیس

واقعا اطرافیان که باید ملاحظه کنن اینجور مواقع غیبشون میزنه

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

سلام دوست عزیز 

سعی کن خوراکی هارو اسونتر بپزید مثلا همه رو بذار تو زودپز یا فر

و غذای سبک بخورید یا از بیرون بگیرید 

واسه مابقی کارا به خودت سخت نگیر 

غصه هم نخور الان دوره ی تنهایی هست 

یه دونه برادرم ۸تیر فوت شد توی روز تولدش و ۱۵تیر عقدش بود اگه دلت خواست براش فاتحه و صلوات بفرست اسمش ابوالفضل پسر عیسی اگه خوندی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم 
2706