2737
2739
عنوان

تو رو خدا کمک کنید

9 بازدید | 46 پست
سلام صبحتون بخیر ..دوستام من الان تویر10هفته و 3 روزم چند روزیه کلا با وعده های غذاییم ترشی یا شور میخورم دیشب یه کم دیگه زیاده روی کردم..بعد غذا گلاب به روتون تا یه ربع داشتم بالا میووردم و بعدش تا همین الان دارم از معده درد تلف میشم؛یه دردی میکنه که نتونستم بخوابم تو رو خدا بگید چیکار کنم دیگه نمیتونم تحمل کنم میترسم برای بچه ضرر داشته باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
عزیزم اصلا ترشی اینا توبارداری خیلی خیلی محدود کن و سعی کن نخوری کلا بهتره
روزگارا که چنین سخت به من میگیری با خبر باش که پژمردن من آسان نیست گرچه دلگیرتر از دیروزم گرچه فردای غم انگیز مرا میخواند لیک باور دارم دل خوشی ها کم نیست زندگی باید کرد...
2740
الانم عرق نعنا یا افشره نعنا بخور معدت بهتر میشه
روزگارا که چنین سخت به من میگیری با خبر باش که پژمردن من آسان نیست گرچه دلگیرتر از دیروزم گرچه فردای غم انگیز مرا میخواند لیک باور دارم دل خوشی ها کم نیست زندگی باید کرد...
راینیتیدین اشکال نداره چون دوسه تا دوستام حامله ان دکتر بهشون داده
2706