2733
2739
عنوان

حس میکنم شوهرم بهم خیانت کرده ؟

251 بازدید | 7 پست

دارم جدا میشم اما خیلی تو ذهنم به این حرفی که شوهرم زد فکر میکنم 

دخترم ۲ سالشه تازه به دنیا اومده بود رفتم پیش دکترم بخیه هامو ببینه شوهرم بیرون تو ماشین با دخترم منتظر بود تو  مطب با یه دختره رفتیم تو پیش دکتر که بنده خدا زگیل داشت و دکتر گفت نمیتونی بچه بیاری فعلا و ازین حرفا ظاهرا از شوهرش گرفته بود دختره خیلی خیلی سر به زیر بود و با نا امیدی اومد بیرون از مطب دکتر منم کارم تموم شد و اومدم بیرون سوار ماشین شدم به شوهرم گفتم حالم گرفته شد ( من هزار بار شوهرم و در حال جت با دخترایه مختلف دیده بودم و دعوا هم کرده بودیم اما میگفت فقط در حد چ ت کردنه و سرگرمیه) از قصد این حرف و زدم گفتم ببینم واکنشش چیه گفت یعنی من اگر زگیل داشته باشم تا حالا تو میگرفتی ؟؟؟؟!!!! منم چشام چهار تا شد گفتم چیییییی .انگار بلند بلند فکر کرده بود .خیلی حسه بدیه .به نظرتون واقعا جنسی هم خیانت کرده ؟ آدم اگه کاری نکرده باشه این فکر به سرش نمیاد 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

بعد دوسال چرا حالا یادش افتادی؟اولا یه آزمایش حتما بده.حتی من که شوهرم اهل هیج خلافی نیس تابستون تست اچ پی وی رو دادم،دوما احتمالش هست کسی که همیشه چت میکنه یه اشتباه بزرگتری کرده باشه.وقتی ازش برای اولین بار چت دیدی کاش یه برخورد اساسی و درستو حسابی میکردی تا بترسه دیگه خیانت نکنه

2738