2733
2734
منم ترشح دارم و پریود هم نشدم فک میکردم باردارم ولی بیبی چکم منفی شد

بی بی چک نشون نمیده حتما آزمایش بده اگ پریودیای منظم داری من خودم بی بی چک نشون نداد آزمایش دادم البته اگ بقیه علائمارو‌داری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بی بی چک نشون نمیده حتما آزمایش بده اگ پریودیای منظم داری من خودم بی بی چک نشون نداد آزمایش دادم الب ...

شما چه علائمی داشتین ؟

من سینه هام حساس شده و کمی کمردرد دارم گاهی وقتا هم یهد واغ میشم و یه کوچولو حالت تهوع 

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شما چه علائمی داشتین ؟ من سینه هام حساس شده و کمی کمردرد دارم گاهی وقتا هم یهد واغ میشم و یه کوچولو ...

من نوک سینه ام دردناک بود و هاله اش چنتا رگ ب وجود اومده بود هرازگاهی هم رحم و‌تخمدانم تیر میکشید حالت تهوع نداشتم اشتهام خیلی خوب شده بود فقط دلم میخاست غذا بخورم درجه حرارتم واقعا تغییر کرده گرم تر شدم ترشحم داشتم و دارم رگای بدنم کلا نمایان تر شده

2728
من نوک سینه ام دردناک بود و هاله اش چنتا رگ ب وجود اومده بود هرازگاهی هم رحم و‌تخمدانم تیر میکشید حا ...

کی بیبی چک زدین ؟ من روز ششم موعدم زدم و منفیه 🥺

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مشکلی برا بچه ب وجود نمیاد کمر درد؟

نه بابا چ مشکلی ... استراحت کن خوب میشه ...آخه اولشی الان داره جاش و سفت می‌کنه ...پیاده روی نکن تو بارداری به هیچ عنوان ...اصلا خوب نیست

آقا بی جوابم نذاشت ...۵محرم بی بی چک ام مثبت شد🥺🥺🥰🥰یا ابوالفضل تا عمر دارم شرمنده اتم ...❤️از ته دلم برای همه چشم انتظار ها دعا میکنم...میشه دعا کنید نی نی و سالم و به وقتش بغل کنم ..ممنون... خدایا شکرت بخاطروجود دوقلو هام
کی بیبی چک زدین ؟ من روز ششم موعدم زدم و منفیه 🥺

من ۶روز قبل موعد هاله انداخت رفتم آزمایش ۹.۸بود گفتن منفیه بعد اومدم‌خونه اما دیدم علائما روز بعد بیشتر شد سه روز مونده ب پری رفتم ۸۶بود گفتن مثبته دگ نرفتم روزه پریودی درد پریودی داشتم اما دگ پری نشدم بستگی ب لقاح داره شاید ماله شما لقاحتون دیرتر بوده اگ پریودی منظمی داری و این ماه این اتفاق افتاده حتی اگ باردار نبودیم خوشحال باش چون بدنت واکنش خوبی نشون داده و اگ ی درصد باردار نبودی ماهه بعد حتما بارداری 

من پنج هفته بودم در حد مرگ درد داشتم ..درد پریودی ...پریود هم نمی‌شدم ...بی بی چک انداختم مثبت شد...آنقدر دردم زیاد بود گریه میکردم در حد جیغ زدن

آقا بی جوابم نذاشت ...۵محرم بی بی چک ام مثبت شد🥺🥺🥰🥰یا ابوالفضل تا عمر دارم شرمنده اتم ...❤️از ته دلم برای همه چشم انتظار ها دعا میکنم...میشه دعا کنید نی نی و سالم و به وقتش بغل کنم ..ممنون... خدایا شکرت بخاطروجود دوقلو هام
2740
من پنج هفته بودم در حد مرگ درد داشتم ..درد پریودی ...پریود هم نمی‌شدم ...بی بی چک انداختم مثبت شد... ...

من اونقدر شدید نیست دراز ک بکشم اصن درد‌ندارم بشینمو راه برم شروع میشه

من اونقدر شدید نیست دراز ک بکشم اصن درد‌ندارم بشینمو راه برم شروع میشه

خب دیگه چیزی نیست ...فقط استراحت کن

عزیزم بعد عکس رنگی باردار شدی درسته ؟ چند وقت بعد عکس رنگی؟

من کلا زود باردار میشم مثلا بارداری اولم اصلا نخواسته بود بعد فهمیدم باردارم ‌پوچ بود بارداری دوم ماه اول باردار شدم اما خارج رحم بود الانم ک عکس رنگی نوشته بود دکتر ن چسبندگی داشتم ن مسدودی و کلا ی لوله دارم ک این ماه اولین اقدام بود ک اصلا فک نمیکردیم بگیره گرفت خداروشکرررر برام دعا کنید بچم سالم باشه

من کلا زود باردار میشم مثلا بارداری اولم اصلا نخواسته بود بعد فهمیدم باردارم ‌پوچ بود بارداری دوم ما ...

آخی عزیزم انشالله سالمه .

منم عکس رنگی انداختم همه چی خوب بود فقط نوشته هیدروسالپنکس خفیف درهردو لوله فالوپ دیگه نمی‌دونم چیه الان دارم میرم دکتر ببینه 

2706